איך הכי כדאי לבצע אישורי הגעה לפני האירוע?

אחרי שבחרתם מועדון לבת מצווה, עוברים לחלק העיקרי והחשוב באירוע!
כל אחד שמקבל הזמנה לאירוע, מתבקש על פי רוב לאשר את הגעתו בדרך מסוימת. וזאת על מנת שבעל האירוע ידע להתכונן ולהעריך כמה מנות להזמין, כמה שולחנות לפתוח ובקיצור, כמה משתתפים אמורים להגיע לאירוע.

ישנן דרכים שונות לבצע אישורי הגעה לאירוע, חלקן נוחות יותר וחלקן פחות, אחרות מתאימות למוזמנים אך מעמיסות על בעל האירוע. מה שכן, חשוב להקפיד לבצע אותם על מנת שהאירוע אכן יתנהל בצורה מסודרת ומדויקת.

אם אתם מתכוונים להגיע, כתבו לי מייל…

הדרך הראשונה והקלאסית ביותר היא פשוט לשלוח מייל לאישור הגעה. במידה ובעל האירוע אינו זמין תמיד בטלפון ולא רואה הודעות טקסט, סביר להניח כי יהיה לו הכי נוח לארגן את רשימת האורחים בדואר האלקטרוני. כמו כן, ישנה אפשרות לבקש מהמוזמנים לאשר הגעה במייל תחת כותרת מסוימת וכך ירוכזו כל אישורי ההגעה בהודעה אחת ארוכה.

אשרו הגעתכם בוואטסאפ

דרך נוספת – והאמת נגישה יותר למרבית האנשים – היא שליחת הודעת וואטסאפ. הודעה כזו נשלחת ישירות לטלפון הנייד של המזמין והוא יכול לראות אותה באופן מיידי. כמו כן, גם עבור המוזמנים מדובר בדרך נוחה במיוחד. הם לא צריכים לטרוח יתר על המידה, אלא פשוט שולפים את הנייד ומאשרים את הגעתם מיד עם קבלת ההזמנה לידם.

אישור הגעה טלפוני

ניתן לבצע גם אישורי הגעה בדרך פרימיטיבית יותר שהיא באמצעות שיחת טלפון. פשוט מחייגים את מספרו של בעל האירוע ומאשרים את ההגעה. אומנם שיחות הטלפון אינם דבר שאבד מן העולם, אך בכל זאת ישנם אמצעים נוחים יותר לביצוע אישורי הגעה. 

אשרו את הגעתכם עד לתאריך X

אישורי הגעה הינם חלק בלתי נפרד מתהליך ההכנות לאירוע. כאשר יודעים בדיוק כמה אורחים עומדים להשתתף באירוע ניתן להתחייב על מספר מקומות מדויק, על כמות מנות נכונה ולחסוך אלפי שקלים. על כן, חשוב מאוד לציין בהזמנה הנשלחת, עד איזה תאריך יש לבצע את אישור ההגעה כדי שניתן יהיה להתכונן מספיק זמן מראש ולקבוע עם נותני השירות השונים מחיר סופי עבור השירות.