תמונות לחדרי ילדים, קשתות מקרמה ולוכדי חלומות. איך בעזרת אביזרי עיצוב קטנים ניתן לעשות שינוי גדול בחדר הילדים?

נולד לכם בן ואתם צריכים לעצב לו את החדר. איך מתחילים? האם ניתן באמצעות אלמנטים קטנים מאוד ולא יקרים במיוחד לעשות שינוי גדול בחדר? התשובה היא חד משמעית כן. בן אם נולד לכם תינוק ובן אם הילד פשוט גדל ואתם זקוקים לשינוי ולחידוש של החדר – היום כבר אין צורך להוציא אלפי שקלים מיותרים על עיצוב החדר או על סיוע של מעצב פנים. באמצעות שילוב של מספר דברים קטנים כמו תמונות לחדרי ילדים, קשתות מקרמה ועוד פריטים אשר ניתנים לתליה על גבי הקירות של החדר, ניתן לעשות שינוי גדול בחלל החדר של הילד.

קשתות מקרמה

מקרמה הוא סוג של יצירת טקסטיל באמצעות יצירת קשרים של חוטים, עור או כותנה. המקרמה הוא טרנד מאוד חם היום בעולם הסטיילינג ועיצוב הבית. לרוב משלבים בו גם חרוזים או חלקים של עץ. מדובר בדרך כלל בעבודת יד. היום, ניתן לראות תוצרים שונים שעושים מן המקרמה, בין היתר גם קשתות בשלל צבעים. יש קשתות בגדלים שונים והן ניתנות לתלייה בקלות על הקירות. הקשתות צבעוניות מוסיפות הרבה צבע לחלל החדר.

קשת מקרמה, נעשה בעבודת יד – צבעוניות שמוסיפה הרבה צבע לחלל החדר. מתוך עמוד האינסטגרם tinas_rainbows

תמונות לחדרי ילדים

כאשר נתלה על קיר החדר תמונה אחת או סט של מס׳ תמונות לחדרי ילדים של יוניקיד – הדבר ישדרג מאוד את עיצוב החדר ויוסיף לו סטייל. יש תמונות בגדלים שונים ובסגנונות עיצוביים שונים שניתן להתאים לכל חלל. מלבד לפן העיצובי, לרוב תמונות יצרו עניין וסקרנות רבה אצל הילד ולעיתים גם יכילו מסרים חינוכיים.

סט של שלושה תמונות לחדר ילדים. מתוך אתר יוניקיד.

לוכדי חלומות 

לוכד החלומות גם הוא נעשה בחלקו ממקרמה ולעיתים אף מכיל את שם הילד/ה. ניתן לתליה על גבי הקיר ויוצר חיבור רגשי בין הילד לבין החדר – כאילו מצהיר לכולם ״זה החדר שלי״.

לוכד חלומות בשילוב מקרמה ותוספת של שם הילדה (אביגייל). 

 

לסיכום, ניתן היום יחסית בקלות ובתקציב לא גבוה לשדרג משמעותית כל חדר ובמיוחד חדרי ילדים באמצעות אלמנטים עיצוביים שונים שנוסיף לחלל החדר.