גז פלפל

1 מתוך 6 נשים נפלה קורבן לאונס; סטטיסטיקות מסוג זה, אמורות להפחיד כל אחת. למרבה הצער, יש כמויות גדולות של אונס, תקיפה ופגיעה בכל יום. למרות העובדה שבעיות אלו אפילו לא אמורות להתרחש, יש צורך לנקוט באמצעי זהירות.

גז פלפל

אחת הדרכים הטובות ביותר להישאר מוגנים, היא לשאת תרסיס גז פלפל. תרסיס גז פלפל עשוי להיראות מפחיד לחלק מהאנשים, ולמרות שיש להשתמש בו כראוי, טוב שיש אחד כזה בסביבה במקרה שהסכנה מתקרבת.

להלן, כמה סיבות מדוע להשתמש בתרסיס גז פלפל להגנה עצמית. המשיכו לקרוא כדי לראות מדוע אתם צריכים לשאת גז פלפל, כדי להישאר מוגנים מפני תקיפה.

גז פלפל פשוט לנשיאה

אחת הסיבות העיקריות לשאת תרסיס פלפל, היא העובדה שקל לסחוב אותו ולהסתירו בכל ארנק או תיק. אתם יכולים לחבר אותו למפתחות המכונית שלכם או לרכס אותו בכיס בטוח.

אתם יכולים לשאת אותו איתכם בארנק או בתיק, מבלי שאף אחד ידע שיש לכם אותו על הגוף שלכם. בדרך זו, זה לא יזעזע אף אחד בזמן שאתם נהנים מבראנץ' עם החברים שלכם.

כשאתם עוזבים את המסיבה והולכים למכונית שלכם לבד, קל להחזיק אותו ביד – והוא מוכן לפתיחה קלה למקרה שתצטרכו אותו.

קל לשימוש

יתרון לשימוש בתרסיס גז פלפל להגנה עצמית, הוא שקל ללמוד עליו והוא מאוד קל לשימוש. חברת פנטום ציוד להגנה עצמית ממליצים כי לאחר שרכשתם את תרסיס גז הפלפל שלכם, להתאמן בהורדת הפקק או הפעלת הזרבובית. תרגלו זאת באזור פתוח (ללא רוח – במיוחד לא לכיוונכם) והרחיקו אותו מגופכם.

יחד עם התרגול, אנו מציעים וממליצים לכם לערוך מחקר על המצבים הטובים ביותר לנשיאת תרסיס גז פלפל ועל הסיבוכים האפשריים הקיימים בו.