הדבקת מודעות רחוב במחירים הוגנים

חברות טכנולוגיה כמו פייסבוק וגוגל, מובילות את הדרך בעולם הפרסום המקוון. אך כאשר הם רוצים להפיץ את הבשורה על המוצר או על התכונה החדשים ביותר שלהם, הם פונים לפרסום חוץ-ביתי, וקונים מודעות שלטי חוצות ברחבי העולם. האם גם אתם יכולים?

הדבקת מודעות רחוב במחירים הוגנים

פרסום מודעות רחוב, הוא כל מדיה פרסומית ויזואלית שנמצאת מחוץ לבית ולרשת. זה יכול לכלול שלטי חוצות, שלטי פנים וחוץ, להדביק מודעה ברחוב על ריהוט רחוב כמו מקלטים, אוטובוסים או ספסלים, באזורי מעבר כמו שדות תעופה או תחנות רכבת, ומדיה מבוססת מקומות כמו שאתם עשויים לראות באצטדיון או בקולנוע. 

פורמטי המדיה השונים, מהווים אלפי מיקומים ומיליוני מסכים ברחבי העולם אבל לא רק. מודעות רחוב פורחות בעיקר בציבור החרדי, שם הם מתקבלות יפה ומביאות רייטינג מצוין.

מהי פלקסוגרפיה? 

הדפסה פלקסוגרפית, היא הגרסה המודרנית של הדפסת אותיות, והיא משמשת בדרך כלל להדפסה על משטחים לא אחידים. סגנון הדפסה זה, משתמש בדיו חצי נוזלי המתייבש במהירות וניתן להשתמש בו לעבודות בנפח גבוה.

נעשה שימוש בלוחות הדפסה פוטופולימר גמישים העטופים סביב צילינדרים, אשר מסתובבים במכבש אינטרנטי. לוחות דיו אלה, כוללים תמונה מוגבהת מעט של התוכן, והם מסובבים במהירויות גבוהות כדי להעביר את התמונה לחומר ההדפסה.

איך תוכלו להדפיס בקלות

בעבר, היינו צריכים לחפש את בית הדפוס המתאים לנו בשלל אופרציות. היום, בעולם הדיגיטלי של ימינו, ניתן לעשות את ההדפסות הללו הצורה הרבה יותר קלה ונוחה ואף זולה יותר.

בתי דפוס דיגיטליים, מאפשרים לכל אחד לשלוח את ההדפסות שלו בצורה נבונה ולפי הכמות הרצויה לכם. זהו עניין שכדאי לכם לקחת לתשומת ליבכם כדי לחסוך מאות שקלים.

להזמנות חייגו – 0778046916