מזרן פרדייז יתרונות וחסרונות

בין כל חברות המזרונים אשר פעילות וקיימות בארץ אחת הבולטות ביותר היא חברת פרדייז. המזרונים של החברה הזו נמכרים כבר במשך של עשרות של שנים בהצלחה רבה, כשאר אין ישראלי שלא מכיר את המותג הנפלא, אם בשל מזרון מיטה וחצי למשל שהיה לו בעצמו או שהיה להוריו. חידוש המזרונים בחברה הביא אל העלאת היתרונות וחסרונות שבה.

מיטה בכל מידה

לא כל בני האדם נולדו שווים, מבחינת המידה שלהם. דבר זה אומר כי לאדם אחד מיטה ברוחב של 140 ס"מ תהיה מספקת ומרווחת למדי, ולאדם אחר מיטה של גובה שני מטרים היא בגדר של הכרח בשל גובה ניכר. במזרנים של פרדייז יש את כל המיטות הסטנדרטיות יותר והסטנדרטיות פחות לבחירה עבור המזרן שיהיה הכי נוח לשינה מרווחת ונעימה. רק צריכים לוודא כי המזרן הולם את מידות הבסיס של המיטה.

מזרן יחד עם מיטת בסיס

אחד מן היתרונות הבולטים של מזרוני פרדייז היא העובדה שניתן לרכוש יחד עם המזרן הזה גם מיטה שלמה שכוללת מזרן ובסיס מיטה. לא צריכים לחפש אחר חברה שמוכרת את המיטה עצמה, וניתן להתאים את הבסיס הכי נכון מבחינת מראה, נוחות ומידה אל המזרן הכי מועדף. הכל באותה הזדמנות מהירה ויעילה.

שכבת פילוטופ מלטפת

שכבת פילוטופ היא כזו אשר יוצרת מעטה של רכות מלטפת פי כמה עבור המזרן הנבחר כך שיהיה מזרן רך ונעים. השכבה יכולה להיות עבה או פחות עבה, כזו אשר עשויה מויסקו או כזו שעשויה מלטקס, לפי בחירה והעדפה. התוספת הזו אינה משנה את מידת הרכות שנבחרה עבור המזרן אלא מאפשרת לקבל עוד קצת פינוק לתהליך של שינה נעים במיוחד.

רוצים יותר ללכת לישון

הבעיה עם מזרוני פרדייז היא פשוט העובדה כי הם כה נעימים ונוחים, עד כי הרגע הזה שבו הולכים לישון הוא השיא של כל יום ויום מחדש. אומנם קמים רעננים בשל מזרן איכותי שנבחר לפי מידה, אולם תמיד ישנו הרצון העז הזה לחזור אל מיטה שממנה מאוד מרוצים ומתוכו קמים אל יום חדש מלאי חיוניות ותחושה של רעננות שקל להתמכר אליה בכל לילה שלא רוצים שייגמר לעולם.