תנור בנוי או משולב?

אם אתם באמצע החלפת המטבח או שסתם נוצר לכם הצורך להחליף תנור, יתכן שאתם מסתפקים מה עדיף לקנות, תנור בנוי או משולב. אז קודם כל. מה זה תנור בנוי ומה זה תנור משולב. תנור בנוי הוא תנור שנראה כמו חלק מהמטבח שלכם. בדרך כלל הוא יכנס במקום אחד הארונות ואם העיצוב שלו טוב, אפילו בליטה לא תראו.

הוא נכנס בצורה אלגנטית מה שמאפשר נוחות רבה יותר במטבח. לעומת זאת תנור משולב הוא כמו תנור בפני עצמו שבא כחלק ממערכת של כיריים גז מעליו. הוא גדול יותר ותופס מקום לעצמו. אז מה כדאי לכם לבחור? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מה עדיף? תנור בנוי או משולב?

לשאלה הזו ישנם כמה צדדים. ראשית, יש כאן הרבה מאוד עניין של עיצוב המטבח. אם אתם בדיוק בתהליך של שיפוץ המטבח וכחלק מכך אתם מעצבים אותו מחדש, אם כן, אתם חייבים לקחת את התנור כחלק מהתוכנית שלכם וכך כנראה לא תסתפקו משום שתכנון המטבח יכלול את אחד משתי האופציות.

חשוב להדגיש שמבחינת שימוש אין יתרון לתנור בנוי על פני תנור משולב. ההעדפה היחידה היא לאנשים שמבשלים הרבה או מבשלים כמה מנות במקביל, לפעמים הם רוצים שיהיה להם כמה שיותר שטח כיריים ובשביל זה הם יעדיפו תנור משולב שמאפשר להם מערכת כיריים נוספת.

שיקול נוסף שאתם צריכים לקחת הוא שכיום יש הרבה אנשים שרוכשים תנורים יקרים יותר בגלל התחביב שלהם לבישול. תנורים אלו בדרך כלל הם משולבים, כלומר, עומדים בפני עצמם וצריכים מקום מיוחד, לכן, אם אתם אוהבים לבשל, כדאי לחשוב על האופציה השלישית הזו. 

תוכלו למצוא מגוון רחב של תנורי בישול ואפייה באתר של Low Cost Electric