על כל היתרונות של מחשוב ענן

לא לחינם מעדיפים כיום ארגונים להעלות את תשתיות המחשוב בעסק לענן. מחשוב ענן מביא עימו שפע של יתרונות מעשיים, הן ביום יום והן באירועי קצה יוצאי דופן. ניתן למצוא מידע נוסף על מה זה מחשוב ענן באתר אקסיטו.

עלויות נוחות 

עלויות המעבר אל מחשוב ענן נוחות מאוד ומאפשרות לעסקים לחסוך כסף רב לאורך זמן. העסק לא צריך להשקיע בתשתיות יקרות וציוד, משום ששירות ענן כבר כולל בתוכו את כל התשתיות, שרתים, נפח אחסון וכדומה. 

זמינות מכל מקום 

ברגע שמצטרפים אל מחשוב ענן, המידע שלכם כבר לא שמור בתוך מכשיר קצה כזה או אחר. המידע שמור (ומאובטח) בשרתים חיצוניים, כאשר ניתן לגשת למשאבים שלכם מכל מכשיר, מחשב וציוד קצה, קיים או חדש. 

שירות כולל תחזוקה ותפעול 

מחשוב ענן הוא שירות שכוללת פתרונות תחזוקה ותפעול, נוחים, זמינים וכמעט מיידיים. כל זאת ללא שהעסק צריך להעסיק אנשי מחשבים, טכנאים וכדומה. אפשר לומר שהשירות מתנהל כמו שכירות מסוג ליסינג תפעולי. עבור עלות חסכונית במיוחד, מקבלים את כל הפתרונות העסקיים הנדרשים, לרבות תחזוקה ותפעול. 

אבטחת מידע מתקדמת 

צורת עבודה מסוג זה מאפשרת לעסק לקבל פתרונות אבטחת מידע מתקדמים במיוחד. פתרונות האבטחה והעדכונים השוטפים של המערכת (שלא מפריעים כלל לעבודה השוטפת) חיוניים בימים שבהם כנופיות האקרים וגורמים זדוניים פועלים בהמוניהם. השירות יכול לכלול פתרונות מסוג אנטי וירוס מובנה, הגנות מפני איומים חיצוניים וכן פתרונות מהירים להתאוששות מאירועי אסון ומקרים לא צפויים. 

גיבויי מידע ובקרה

המידע העסקי מגובה בצורה שוטפת ושגרתית באמצעות שירותי מחשוב ענן. לכל עסק שמבין את חשיבות המידע העסקי, זו הדרך להבטיח את זמינות הנתונים, מאגרי המידע והמשאבים העסקיים החשובים ביותר. כמו כן ניתן לבצע בקלות בקרה על כל התנהלות השימוש במשאבי מידע ושימוש במחשוב בעסק, על ידי כלל העובדים והמשתמשים.