נעם 1- מה זה אומר בר מים הלכתי?

בר מים הלכתי הוא בר מים שמאפשר לכם ליהנות ממים מסוננים וקרים גם בשבת. הרי אנחנו מכירים את ההלכה ואנחנו יודעים היטב כי ישנה חשיבות ומשמעות לכל מה שנוגע לעונג שבת. נעם 1 הוא בר מים הלכתי שיאפשר לכם פשוט ליהנות מכל מה שבר מים יכול להציע פשוט בשבת. היתרון של בר המים הוא שהוא כמובן נמצא תחת פיקוח של מי שמכירים את ההלכה היטב ויכולים לתת לכם את השירות הטוב ביותר באמצעות כלים הילכתיים ברורים. 

למה כל כך חשוב להקפיד על מים מסוננים 

את החשיבות הגדולה כל כך שיש למים מסוננים כבר לא צריך להציג. מדובר על החומר אולי החשוב ביותר בגוף האדם. מים מסוננים הם מה שיאפשר לכם לשמור על הבריאות שלכם באופן הכי בטוח שיש. הרי המים שלנו לא מגיעים לעולם ממקור טבעי בו יש רק מים. המים שלנו מגיעים משורה של מקורות, עוברים דרך ברזים ואוספים איתם מיני חיידקים ובקטריות קטנות. המטרה של בר מים היא לסנן את כל אותם חלקים ולאפשר לכם לקבל מים טובים ומסוננים היטב. 

בר מים במחירים מצויינים

אנחנו באופן אישי חושבים שעל בריאות אסור להתפשר ושהכסף שנוגע לזה הוא כסף שצריך להשקיע אותו. אבל גם אנחנו מבינים כי אנחנו חיים במדינה ממש לא זולה ושמשפחות רבות צריכות למצוא כל מיני דרכים להוזיל את יוקר המחיה באופן משמעותי. בדיוק בגלל זה מדובר על בר מים איכותי, כזה שיתן לכם את כל המענים שאתם צריכים. מים קרים וחמים וכאלו שירוו את צמאונכם, אבל כל זה יהיה במחיר נגיש השווה לכל כיס. זאת משום שגם לכם מגיעים מים מסוננים גם אם זה בשבת.

אולי יעניין אותך גם השוואת ברי מים