מהו ניתוח MHOS?

מדוע נקרא הניתוח MHOS?

ניתוח זה מכונה כך, מכיוון שבארה"ב, לפני עשרות שנים ובתחילת המאה הקודמת, רופא בשם דוקטור מוהס, המציא אותו בזמן שהיה סטודנט. למרות שהניתוח הומצא לפי כה הרבה שנים, ניתוח   MHOS הוא בין היעילים ביותר.

כיצד נוצר גידול סרטני?

יש לכך כמה סיבות, מדובר בחלוקה של תאים שאין בהם בקרה. מה גורם לכך? אחת הסיבות בין הנפוצות ביותר היא חשיפת יתר לשמש, וידוע שישראל היא מדינה שמרבית השנה זורחת בה השמש, לא כל האנשים נוקטים באמצעים הנדרשים והמומלצים על מנת להגן על עצמם.
ניתוח MOHS מתבצע בעת שהרופא מנתח, כך ניתן לקחת דגימה של השוליים, זאת בעזרת בדיקה פתולוגית.

מדוע ניתוח MHOS כה נפוץ?

מידי שנה ניתן למצוא מספר לא מבוטל של אנשים הסובלים מסרטן העור, אולם כאן מדובר בנגעים עמידים, הם יכולים לגרום לגרורות, והם גם מסכנים חיי בני אדם. סרטן העור יכול להופיע גם בשל תורשה.

הטכניקה הטובה בעולם

והיה וגיליתם כי אתם סובלים מסרטן העור, הניתוח האפקטיבי ביותר כיום, הוא ניתוח MHOS, זאת באמצעות טכנולוגיות מתקדמות שהתפתחו עם השנים. בנוסף, זהו הניתוח היעיל ביותר שקיים, בכדי לטפל בסרטן העור.

סיכויי הצלחה גבוהים מאוד

באמצעות ניתוח MHOS, ניתן גם לבדוק באמצעות מיקרוסקופ, ולפענח פתולוגיה, דבר זה נעשה במהלך הניתוח, כך מסירים את הגידול, סיכויי ההצלחה הינם גבוהים ביותר, וכל זאת נעשה בהרדמה מקומית. לעיתים נדרשת הרדמה כללית, עניין זה תלוי בהחלטת הרופא המטפל. פנו בהקדם לרופא בעל ניסיון וותק בתחום.

אולי יעניין אתכם גם > ניתוח בבקע