5 טיפים לתחזוקת מצבר לרכב

מצבר הוא בטרייה שמעבירה חשמל לרכב ומאפשרת הנעה, האזנה לרדיו, הדלקת אורות וכל פעולה שקשורה לחשמל ברכב. כדי שהמצבר שלכם יאריך ימים וכדי שלא תתקעו ללא חשמל באוטו ובכך תתקעו בחניון או לצד הכביש – כדאי לדעת כיצד מתחזקים את הבטרייה החשובה הזאת. הנה 5 טיפים לתחזוקה נכונה:

בדיקות

בצעו בדיקות בטרייה מפעם לפעם וודאו כי הקופסא שלמה אינה מלאה חלודה כי הכבלים שלה תקינים וודאו שהיא לא פיתחה קורוזיה. במידה וכן, החליפו מבצר באופן מידי. את הבדיקה יש לבצע כשהמנוע קר בלבד.

הגנה מפני חלודה

הגנו על המצבר מפני חלודה משום שחלודה היא אחת הסיבות לבעיה בבטרייה. מרחו וזלין על החלקים החיצוניים כדי למנוע היווצרות חלודה.

הניעו את הרכב מפעם לפעם

כדי שהבטרייה תישאר תקינה הניעו פעם בשבוע לפחות את המכונית. מצבר שלא יופעל לאורך זמן יאבד את החיוניות שלו וישבוק חיים.

בחרו מצברים איכותיים בלבד

כשאתם מזמינים מצבר או מחליפים אותו במוסך או אפילו לבד – בחרו מצבר איכותי בלבד. שימו לב שאתם בוחרים בבטרייה של חברה מוכרת כמו שנפ, סטארט אפ, בוש וכולי. כיום אפשר להזמין בטריות איכותיות לרכב און ליין או לקבל שירות התקנת מצברים מהירה לכל מקום.

קבלו שירות עד הבית

נתקעתם בלי מצבר לאוטו? בחרו שירות מצברים עד הבית עם איש מקצוע מיומן שיגיע במהירות עד אליכם, יחליף את הבטרייה או יבדוק את הבעיה יתקן אותה ויספק תיקון מהיר או החלפה מהירה כדי שתוכלו להמשיך מיד עם חייכם. בהצלחה!