קידום אתרים לוקאלי, איך זה עובד?

מטרתו של קידום האתר היא לגרום לעסק שלך להופיע במקום גבוה בתוצאות החיפוש בגוגל, אבל לא חשוב פחות למקד את הלקוחות הרלוונטיים לעסק שלך.

קידום האתר

מטרתו של תהליך קידום אתרים הוא לעזור לבעל העסק להגיע לדירוג גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל, אבל למעשה זה משרת גם את הלקוחות שמקבלים תוצאות טובות על עסקים הנמצאים בסביבתם וגוגל מרוויחים ממיצובם כמנוע חיפוש אמין, נוח ומדויק.

מיקום מדויק

קידום אתרים לוקאלי ממקד את העסק הספציפי במיקום המדויק. אם יש לכם חנות בגדים בנתניה מעניין אתכם פחות להיות מפורסמים באזור נתיבות ואנשי קריית ביאליק לא מעוניינים לקבל תוצאות על משלוח פיצה באזור אשקלון. בעזרת קידום אתרים לוקאלי גוגל ימקם את העסק שלכם במיקום הגיאוגרפי הרלוונטי ויקפיץ אתכם בתוצאות לחיפושים אצל גולשים מהאזור.

לא לכולם זה חשוב

ישנם עסקים שהמיקום אינו רלוונטי עבורם, אין להם חנות או משרד פיזי לביקור של לקוחות והם יכולים לנייד את העסק איתם. חנויות, מסעדות, משרדים ועוד שהמיקום משמעותי להם, צריכים לקדם את העסק בעזרת מיקום גיאוגרפי ואחת הדרכים הבסיסיות היא להוסיף באתר הבית של העסק הזמנה ללקוחות לבקר. ציינו את הכתובת שלכם ודרכי הגעה כולל קווי אוטובוס ותמונה של מפה שתאפשר לגוגל לזהות את המקום. קראו בהרחבה על הקמת אתרים!

איך מקדמים לוקאלית?

קידום אתרים בגוגל באופן לוקאלי קורה בעזרת גלויה בדואר. ראשית עליכם להתחבר לגוגל לעסקים ולהירשם באינדקס עם פרטי העסק המדויקים. גוגל ישלחו גלוית דואר פיזית ובה קוד אתו תצטרכו לאשר שהעסק שלכם אכן קיים בכתובת שציינתם. המשיכו להירשם לאינדקסים רבים ככל האפשר, רצוי חינמיים כדי לצמצם הוצאות, והכניסו בכל מקום אפשרי ברשת את שמכם, כתובתכם ומספר הטלפון שלכם.