נוזלים לסיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית נועדה לדמות, במידה רבה, את חווית העישון הוותיקה (סיגריות, סיגרים, מוצרי טבק). כמובן, מנגנון הסיגריה האלקטרונית שונה לגמרי ולא מתרחשת בעירה של חומרים מוצקים אלא חימום ואידוי של נוזלים. אלה הדברים העיקריים שכדאי לדעת על נוזל לסיגריה אלקטרונית!

אילו טעמים קיימים?

היופי של סיגריה אלקטרונית נובע מכך שהיא מציעה חוויה עשירה מאוד של טעמים. נוזלים לסיגריה אלקטרונית מיוצרים באופן קפדני, עם טעמים כגון – טעמי פירות, טעמי מנטה, קינוחים מתוקים ועוגות, טעמי קפה, טעמי טבק ועוד. חלק מהאנשים מעדיפים לגוון מפעם לפעם ויש כמובן כאלה שמוצאים את הטעם שהכי נעים וטעים להם, והם דבקים בו.

האם הנוזלים מכילים ניקוטין?

חשוב לציין שאין קשר בין הטעם לבין הניקוטין. בכל סוגי הטעמים ניתן למצוא מוצר שיש בו ניקוטין לצד כזה שמיוצר ללא תוספת ניקוטין. רמת הניקוטין יכולה להיות נמוכה או גבוהה, לפי העדפה אישית שלכם. אך ממה מייצרים את הנוזלים? מלבד תמציות טעם הם כוללים גם מרכיבים כגון פרופילן גליקול וכן גליצרין ממקור צמחי.

מטרת המרכיבים הללו כפולה, ראשית, כמובן ליצור את הטעם המבוקש. שנית, ליצור את האדים הלבנים בזמן האידוי. ראו כאן לדוגמה נרגילה אלקטרונית!

איך הנוזלים מתחממים?

לפי הרכב החומרים ניתן להשפיע על רמת האדים ועל רמת החריפות (או הצריבה) שנוצרת בפה. המטרה היא לדמות ככל האפשר תחושה של עישון רגיל, מבלי שהדבר מלווה בעישון ממש שממנו כידוע כדאי להימנע. נוזלים לסיגריה אלקטרונית מתחממים בתהליך מבוקר, די הייטקי, אפשר לומר.

שילוב של סלילים, גוף חימום, בטרייה נטענת ולעיתים מרכיבים נוספים יוצרים חימום מבוקר ויצירת אדים. החימום המבוקר לא מגיע לנקודת שריפה (מה שקורה בעישון רגיל) אלא יצירת אידוי בלבד בטמפרטורה יותר נמוכה.