עדשות לפורים בכל הצבעים – מה כדאי לדעת?

חג הפורים תכף מגיע וכולם רוצים להיות מקוריים ולבחור בתחפושת מושלמת! מסיבות, מפגשים חברתיים, מסיבות בבית הספר או בעבודה – דורשות הכנה מראש והתארגנות עם תחפושת מטורפת שתהיה הבולטת ביותר במסיבה. 

באמצעות בחירת עדשות לפורים בכל מיני צבעים אפשר להפוך לכל דמות או בעל חיים, להיות גיבורת על או נסיכה מהאגדות. כעת עליכן רק לבחור את הצבעים המתאימים ביותר לתחפושת שלכן. אז איזה עדשות יתאימו לתחפושת מדליקה? הנה כמה דוגמאות:

עדשות כחולות וירוקות

מתחפשת לחתול או נמר? או שאולי את פאם פאטל הורסת או שחקנית קולנוע שמגלמת גיבורת על? לא משנה אם את דיילת או ברבי: עדשות ירוקות או כחולות יספקו את הלוק המושלם והכובש. 

ספירלה משוגעת

רוצה לבלבל את כל הבחורים במסיבה? רוצה להיות מסתורית או אפילו להפחיד אחרים? עדשות ספירלה יתנו לך מבט מצמרר והן נראות מיוחדות ובולטות בכל מקום. עדשות כאלה מתאימות לתחפושת של כלה משוגעת, של גיבורת על כועסת, של נמרה גמישה וכו' והן מתאימות לכל לוק ולכל מסיבה. 

עדשות חומות

מתחפשת לוונדר וומן הישראלית? רוצה להתחפש לאינדיאנית או אולי לשחקנית קולנוע מוכרת? עדשות חומות יספקו לך את המראה המושלם לתחפושת שלך. את העדשות מומלץ לשים בתוך כלי מיוחד לעדשות מגע כמו מחסנית קטנה לאחסנה. 

מוצרים נוספים

לחג פורים אפשר לבחור מוצרים נוספים כמו מדבקות פנים, ריסים מלאכותיים, שפתונים לפורים, עיפרון גבות וכולי. התאימי את האביזרים לתחפושת שלך והזמיני אותם כבר עכשיו כדי שתכלי להתכונן למסיבת פורים כמו שצריך!