מעבדת LEM – מזהים תאים לא תקינים בשלבים מוקדמים

נשים שעברו את גיל 21 צריכות לעשות בדיקת פאפ לזיהוי של תאים חשודים ולא תקינים בצוואר הרחם. תאים אשר יכולים להשתנות בעתיד ולהיות סרטניים. זה בדיוק מה שעושים אצל מעבדת LEM. גניקולוגים מרחבי הארץ שולחים את החומר שברשותם למעבדה ומקבלים את הנתונים בתוך זמן קצר.

ההתמחות של המעבדה באה לידי ביטוי לא רק בבדיקות הללו, אלא גם בבדיקת נוכחות של וירוס הפפילומה האנושי, אשר גם כן יכול להעיד במקרים מסוימים לחשד של תאים לא תקינים שיכולים להתפתח לתאים סרטניים בסופו של דבר.

מחקר ופיתוח של כלי בדיקה מתקדמים

לא רק שעוסקים בעריכת בדיקות מהסוג שהזכרנו, אלא שאצל מעבדת LEM פועל צוות שלם שעוסק במחקר ופיתוח של טכנולוגיות חדשות לצורך זיהוי של מחלת הסרטן. מדובר בצוות של מדענים בעלי ניסיון וידע רב אשר מוכוון למציאת פתרונות רפואיים שיכולים להטיב עם החיים של כולנו בסופו של דבר, ולסייע רבות בזיהוי מוקדם של מחלות.

חשוב לדעת שככל שפועלים מוקדם יותר לזיהוי של מחלת הסרטן, כך היכולת לטפל בה הופכת להיות הרבה יותר פשוטה. כך שזה יהיה חיוני מצדכם לפעול בהתאם ולעשות כל מה שניתן על מנת לקבל לבסוף את הטיפול הרפואי ההולם, ולאפשר לכם להיות שבעי רצון לחלוטין עם כל מה שתבחרו לעשות במישור הזה לבסוף.

עושים בדיקה לאבחון מוקדם

נשים שרוצות להיות בראש שקט ולדעת מה המצב הרפואי שלהן והאם הן צריכות לחשוש מפני סרטן צוואר הרחם, יכולות לעשות בדיקה אצל גניקולוג, אשר תשלח אל מעבדת LEM שתעשה את כל השאר. זוהי בדיקה חשובה מאין כמותה, וביכולתה לעזור רבות בזיהוי מוקדם של מחלת סרטן צוואר הרחם.