הסרת שיער בלייזר בתל אביב בזמן הקורונה – האם זה מתאפשר?

קורונה, בתוך שנה היא הפכה למילה הכי פופולארית שמוזכרת בכל שיחה. קורונה, איך היא שינתה את חיינו ומחד גוניים ושגרתיים להחריד הם הפכו ללא צפויים בעליל. קורונה, כמה דברים השתנו בגללה בארץ ובעולם כולו? קורונה, כולו נגיף אחד קטן ששיבש לכולנו את החיים.

הסרת שיער בלייזר – גם כאן גרמה הקורונה לשינויים

עד לפני כשנה פלוס, לא עלתה מעולם השאלה – האם הממשלה מאשרת לעשות הסרת שיער בלייזר. ומדוע? כי פעם לא הייתה קורונה. ומי חשב אי פעם, כי פעילותם של מכוני יופי קשורים להחלטות ממשלה? הקורונה גרמה לנו להפוך מאנשים חברתיים שמתחככים אחד בשני למבודדים ונמנעים ממגע. על כן, גם מכוני היופי וביניהם מכוני הלייזר, הפכו לפחות חיוניים ומאליה עולה השאלה – האם יש מצב להגיע לטיפולי הסרת שיער בלייזר בתל אביב בזמן הקורונה.

הסרת שיער בלייזר – רק על פי ההנחיות של משרד הבריאות

משרד הבריאות מאשר לערוך טיפולים חיוניים בזמן הקורונה ובתנאי שהם יערכו על פי ההנחיות. מה זה אומר? שהמטופל והמטפל יחבשו מסיכות על הפה ועל האף ויתבצע מינימום של מגע. כמו כן, יש להימנע מלקבוע תורים צפופים שיגרמו להתקהלות בשטח המכון. על כן, יש צורך לקבוע תורים מראש, אפילו לשאלה קטנה, על מנת למנוע צפיפות בשטחים סגורים.

הסרת שיער בלייזר – תמיד אפשר להיראות יפים

אז כן, תושבי ישראל ובמיוחד תושבי תל אביב, יכולים לבצע טיפולים של הסרת שיער בלייזר בתל אביב גם בזמן הקורונה. מכונים ששומרים על ההנחיות ומתנהלים על פי תקנות משרד הבריאות ישמחו להעניק לכם שירות אישי ופרטי גם כאשר נגיף הקורונה מנסה להפריע להתנהלות החיים השגרתית שלנו. למידע נוסף היכנסו לאתר American Laser