משחקים גדולים לבית ספר – מומלץ לכל מוסד

ישנם משחקים שקיימים בעולם עשרות ואולי אפילו מאות שנים. מדובר במשחקים שההורים שלנו וגם הסבים והסבתות שלנו שיחקו בהם והעבירו אתם שעות ארוכות של חוויה ושל כיף.

מדובר במשחק השחמט, משחק השש בש, משחקי הדופלו או הלגו בשלל הגרסאות הקיימות כמו גם במשחקי דומינו, משחק דוקים, משחק חמש אבנים או משחק סולמות ונחשים. כל אלו ליוו את חיי החברה של הילדים והם גם העשירו את ההווי המשפחתי.

מה שהיה הוא שיהיה

האמת היא שכיום הילדים לא ממש מכירים את המשחקים הללו. מדובר במשחקים שמעט נזנחו בגלל כל הקדמה והטכנולוגיה שהגיעה לעולם. כל המכשירים החכמים תופסים כיום את עולמם של הילדים כאשר זה מה שהם עושים בשעות הפנאי. יושבים ומשחקים עם המחשב, עם הטאבלט, עם האנדרואיד וכמובן גם עם הסמארטפון. מי זוכה היום לשבת מול חבר באותו שולחן ומשחק אתו יחד משחק קופסא מהנה? נדמה כי המציאות הזו כבר אבדה לגמרי מן העולם.

מחזירים עטרה ליושנה

זה מה שהחברה שלנו לקחה על עצמה ועושה את זה ובגדול!

החברה שלנו לקחה את כל אותם המשחקים הישנים והמוכרים, את כל המשחקים שהצליחו להוכיח את עצמם שוב ושב משך כל השנים כמשחקים אטרקטיביים ומיוחדים, ופשוט הגדילה אותם לממדי ענק, מה שקרוי פעילות ODT. לוח השחמט הקטן הפך להיות שטייח ענק עם חיילי משחק בגודל שכל אחד ירצה לשחק איתם.

כך גם עם לוח המשחק של נחשים וסולמות וכך גם עם משחק השש בש.

גם משחק הבאולינג זכה לשדרגו מבחינת הגודל וכך גם משחקי הדופלו והלגו. האמת היא שאינספור משחקים עברו למהדורה המוגדלת כל אחד מהם הפך להיות אטרקטיבי במיוחד הודות לשדרוג.

ההמלצה שלנו היא להעניק לילדים של היום את החוויה המתוקה שהייתה בעבר נחלתנו הבלעדית ופשוט לאפשר להם לחזור לשולחן ולשחק יחד עם חברים כפי שאנחנו והורינו עשינו כאשר היינו בגיל שלהם.

מדובר במתנה מיוחדת לכל אחד ולכל ילד שילמד לשחק בצורה אחרת מכפי שהוא התרגל וליהנות מחוויות שאותם חוו גם ההורים שלו ואלו יצרו את זיכרונות הילדות המתוקים.