קוביקס – למה זה משתלם לנו?

 במהלך השנים, נוצרו עיצובים שונים של מדפים, אותם ניתן להתקין בבית מגורים, משרד, חנות או בכל מבנה אחר, ועליהם אפשר להציב ספרים, מחברות, קלסרים, עציצים, תמונות או כל דבר אחר. 

אחד הסוגים הפופולאריים ביותר של מדפים לבית ולעסק, הוא קוביקס. הרעיון הוא מדפים שהם  למעשה קופסאות, קוביות. אנחנו יכולים לרכוש סוגים שונים של קוביקס אשר מכילים קוביות בגדלים שונים, בתוכם אפשר לאחסן פריטים שונים. צריך לציין, בלא מעט חנויות ההגדרה של קוביקס בעברית היא כוורת וכך מוכרים זאת. 

הרעיון של קוביקס הוא פשוט. במקום לרכוש מדפים ישרים, שורות, אזי שאנחנו רוכשים מדפים סגורים, אחד ליד השני. כך למעשה נוצרות קוביות שאנחנו יכולים להשתמש בהן לצורך אחסון פריטים שונים. 

היתרון של קוביקס הוא בכך שאפשר לא רק לאחסן פריטים שונים אלא גם אפשר לעשות את זה בצורה יותר נוחה, מסודרת ומעוצבת. אפשר לשמור על הסדר במקום בצורה אופטימאלית. מעבר לכך, הקוביקס עצמו הוא מעוצב בצורה יותר יפה ומוסיף לעיצוב של החדר. 

איך רוכשים קוביקס בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים לבחון את הגודל של הקוביקס (גלשו אל חנות צעצועים לילדים ובדקו) ולהחליט האם הוא מתאים לקיר שלנו, האם הוא מתאים לחלל החדר שלנו. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון האם הקוביקס יכול להכיל כמות גדולה של פריטים אותם ניתן לאחסן בתוכו. ככל שהקוביקס יהיה חזק ואיכותי יותר, כך נוכל לאחסן יותר פריטים בתוך כל אחד מהריבועים שלו. 

שלישית, יש לבחון את איכות החומר ממנו עשוי הקוביקס, עד כמה הוא חזק ואיכותי, איך אנחנו יכולים לתחזק את הקוביקס וליהנות ממנו לאורך זמן. נרצה כמו שהמראה המקורי שלו יישמר זמן רב ואנחנו נוכל להפיק ממנו תועלת אופטימאלית לאורך זמן.