ספרי קבלה למכירה / חנות ספרי קבלה

תורת הקבלה, היא פנימיות התורה. התורה היא כמו האדם, כמו שהאדם מורכב משני חלקים – גוף ונשמה, כך גם התורה. מה שכולנו מכירים ויודעים הוא הגוף – תורה שבכתב ותורה שבעל פה שכל איש מישראל מכיר. החלק הפנימי של התורה  – הנשמה, הוא מה שרק יחידי סגולה ולומדי חכמת הקבלה מכירים.

תורת הקבלה היא אם כל החכמות, בה אנו מגלים על עצמנו המון דברים שאנשים תוהים ושואלים את עצמם עליהם. אדם הלומד ועוסק בתורת הקבלה וגם בתלמוד עשר הספירות, מבין מהי סיבת קיום האדם בעולם, מהו הקשר שלו עם בורא עולם, למה העולם נברא בצורה זו ועוד.

לימוד חכמת הקבלה

בעיקרון, לימוד חכמת הקבלה מותרת רק מגיל 40 ומעלה. מכיוון שתורה זו היא עמוקה ביותר ומי שאינו מספיק בוגר בהבנתו, יכול לשגות בהבנת הדברים ולפרשם בצורה מסולפת, וכבר ראינו רבים שנכשלו בזה.

בעבר היה ידוע שתורת הקבלה היא רק ליחידי סגולה, אנשים גדולים בתורה. החל מתקופת האריז"ל שפרסם את תורת הנסתר, רבים החלו ללמוד את פנימיות התורה על כל חלקיה. כמעט בכל קרן רחוב ניתן למצוא חנות ספרי קבלה.

חנות ספרי קבלה

ספרי קבלה למכירה מוצעים בשוק לכל עובר ושב, כאשר הכול כתוב בצורה בהירה וברורה, על מנת להקל על הלומד, אפילו אם הוא בור ועם הארץ בעניינים גבוהים אלו, להבין את הנאמר בספרי הקבלה, עם פירושים של בעלי קבלה גדולים.

הסיבה בשלה אנו רואים עלייה כה גדולה בהיצע של ספרי קבלה למכירה, הוא מפני שמודעות הציבור לנושא עלתה. רבים רוצים ללמוד על העולם ועל עצמם בצורה מעמיקה יותר. לכן בכל חנות ספרי קבלה ובאתר סולם יהודה , ניתן לראות אנשים פשוטי עם הרוכשים ספרי קבלה עמוקים.