האם יש טיפול טבעי יעיל לקוצר נשימה?

קוצר נשימה הפך זה מכבר לתופעה נפוצה מאוד וניתן לראות כיום הרבה אנשים צעירים ומבוגרים כאחד אשר מסתובבים עם משאף צמוד בכיס או בתיק, על כל מקרה שלא יגיע. קוצר נשימה אינו דבר פשוט, אך למעשה, אין לרפואה הקונבנציונאלית דרך להתמודד איתה באופן מושלם ואין לזה פתרון רפואי. מה שכן, ניתן לטפל בקוצר נשימה באופן טבעי על ידי צמחים, אוויר פסגות או טיפולים הומאופתיים שונים. קראו בהרחבה על קוצר נשימה באתר של אורנה אדריאנסן!

קוצר נשימה – מה זה?

קוצר נשימה הינה תופעה אשר נגרמת כתוצאה מכשל מסוים במערכת הנשימה. כשל אשר גורם לכך שמערכת הנשימה אינה מסוגלת להתמודד כראוי בעת מאמץ משמעותי של הגוף כגון ריצה, נשיאת משאות כבדים או ביצוע פעולות שמצריכות התאמצות. קוצר נשימה מתבטא בקושי לנשום – קושי בהכנסת מספיק אוויר אל הריאות על מנת לספק להן את מלוא החמצן שהן זקוקות לצורך הפעולה שהגוף מעוניין לבצע.

השמנת יתר מהווה גורם סיכון – יש פתרון?

קוצר נשימה אינו מופיע דווקא אצל אנשים עם נתוני סיכון מסוימים, אך אלה האחרונים בהחלט עלולים לסבול מכך יותר מאחרים. אחד מגורמי הסיכון הינו – איך לא – השמנת יתר. השמנת יתר אינה טובה לגוף בכל המובנים, והרבה מהבעיות הרפואיות מופיעות בעקבות השמנת יתר. מערכת הנשימה של אדם בעל עודף משקל עובדת קשה יותר ממערכת הנשימה אצל כל אדם אחר בשל העומס הרב המוטל עליה, ועל כן הוא עלול לסבול מקוצר נשימה.

טיפול יעיל לקוצר נשימה

קוצר נשימה מונע למעשה את זרימת החמצן התקינה אל הגוף ואל המוח וזה עלול לגרום לנזק עתידי. ולכן, חשוב מאוד לטפל בזה בזמן. ניתן לבחור בטיפול רפואי או לחילופין בטיפול טבעי אשר לו אחוזי הצלחה גבוהים יותר.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר נשימה בריאה!