האם להזמין קייטרינג סלטים בפסח?

חג הפסח הוא אחד החגים הגדולים והחשובים ביהדות. אחד מהלכות החג הוא האיסור להחזיק ולאכול חמץ במהלך ימי החג. חמץ הוא כל דבר מאכל שקשור לאחד מחמשת מיני דגן ולכן מרבית סוגי הלחמים, המאפים, הפסטות, העוגות ואפילו קינוחים רבים – אינם זמינים עבורנו במהלך החג (לפחות עבור מי ששומר). ארוחת חג הפסח היא אחד הדברים המרכזיים בחג ובדרך כלל נהוג לארח בני משפחה וחברים לשולחנות ארוכים ומפוארים מלאי כל טוב. 

מה אסור לנו לאכול בפסח?

האיסור של אכילת חמץ מקשה עלינו לגוון את תפריט ארוחת החג. כלומר כל מה שקשור לכוסמין,  חיטה, שעורה, שיבולת שועל ושיפון אסור למאכל וזה פוסל לנו את הלחם, הפסטות, מיני קטניות שונות, קינוחים שונים, עוגות והרבה מאוד דברים. למרות הכול יש עדיין תפריט עשיר ומגוון של אפשרויות שניתן לאכול מהן וכמובן שניתן גם ליהנות מלחמניות קמח תפוח אדמה ווריאציות אחרות שמספקות לנו מענה חלופי. 

מגוון רחב של סלטים להעשרת הארוחה:

כעת תוכלו לחסוך את כאב הראש של מה להכין ואיך להכין ותוכלו להזמין ארוחת חג ספיישל פסח מחברת הקייטרינג ברכה משולשת עם משלוח עד הבית באזור ראשון לציון והסביבה. במידה ואתם לא רוצים ארוחה שלמה הכוללת מנות עיקריות, מנות ביניים ומיני דברים נוספים תוכלו לבדוק את הקטלוג באתר ולהזמין בדיוק מה שאתם צריכים. תוכלו להזמין קייטרינג סלטים בפסח ולבחור ממגוון גדול מאוד של סלטים מוכנים באתר: סלט אבוקדו איטלקי, גזר מרוקאי, סלט ביצים, חומוס טחינה, חומוס משולשת, חזרת אדומה, חציל מטוגן, חציל במיונז/טחינה, חציל רומני, טחינה ביתית, כבד קצוץ, סלט בטטה, סלט כרוב אדום, סלט כרוב לבן, כרוכית בטחינה, מטבוחה, סחוג אדום/ירוק ועוד. כל שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור את הסלטים בכמויות שאתם רוצים ולשלוח להזמנה ואנו נשמח לעשות לכם משלוח עד פתח הבית ביום המשלוחים שלנו לכבוד החג.