באלו תחומים תוכלו להיעזר בשירותיו של עו"ד משרד הפנים

עורך דין משרד הפנים מתמחה בכל המשפטים הנוגעים לאזרחות כאן בארץ, כניסה ויציאה מהארץ ועוד. 

רוב האנשים אינם צריכים עו"ד משרד הפנים משום שהם אזרחים בארץ בגלל היותם יהודים, אולם חשוב לזכור שיש כאן גם הרבה אנשים שהם תיירים או שהגיעו ממדינות אחרות כדי לעבוד והם, לפעמים, יצטרכו מאוד את שירותיו של עורך דין משרד הפנים. 

אז אם אתם מוצאים את עצמכם נתקלים בבירוקרטיות חוזרות ונשנות מצד המדינה בכל מה שקשור למעמדכם כאן בארץ או בכל הקשור ליציאה וכניסה חזרה לארץ, יתכן מאוד שמה שאתם צריכים זה עורך דין משרד הפנים. אז באלו תחומים תוכלו להיעזר בשירותיו? המשיכו לקרוא כדי לדעת. 

שירותים של עורך דין משרד הפנים:

המקרים בהם צריך עורך דין משרד הפנים הם למעשה מגוונים מאוד. כיום, בעידן האינטרנט והתקשורת הדיגיטלית מצוי מאוד ששני בני זוג יכולים להיות מארצות שונות וכאשר הם באים להקים את הקן המשפחתי שלהם הם נתקלים בבעיה. 

בעוד לבן הזוג הישראלי אין שום בעיה בכניסה, לבן הזוג השני יש בעיה לא רק עם הכניסה אלא גם עם הסדרת המעמד שלו בארץ.

במקרים כאלו, בכל מה שקשור לשהייה בארץ, עליכם לפנות לעורך דין שמתמחה במשרד הפנים כדי שידע לכוון אתכם להסדרת מעמדו של בן הזוג בארץ או התרת נישואין.

זה נכון גם למקרה שאתם נתקלים בסירוב בכניסה לארץ לבני משפחה שלכם שבאו לביקור או אנשים שאתם רוצים להתאחד אתם. בכל המקרים הללו קשה להתמודד מול הבירוקרטיה ויש לפנות לגורם מקצועי שמתמחה ספציפית בתחום של משרד הפנים והוא ידע לכוון אתכם לצעדים הנכונים.