מחיר קורס IELTS

מבחן IELTS הוא מבחן חשוב מאוד המיועד לצורך קבלה ללימודים או קבלת ויזה למדינות קנדה, אנגליה, ניו זילנד ואוסטרליה. מבחן זה אחד משלושת המבחנים המוכרים לענייני שליטה בשפה האנגלית כשפה זרה ביחד עם מבחן TOEFL וPTE. המבחן נערך בישראל ברמת גן או בחיפה ויש מספר מועדים במהלך החודש שניתן להגיע אליהם להיבחן. 

מהו מבחן IELTS ואיך הוא בנוי?

מבחן IELTS בנוי מ4 חלקים: קריאה, כתיבה, שמיעה ודיבור. כמו יתר המבחנים המקבילים בתחום זה. בשונה מהאחרים, חלק הדיבור יהיה בראיון פיזי ו3 החלקים האחרים יהיו ממוחשבים. הציונים של מבחן זה יהיו בין 0 ל-9 בכל אחד מהחלקים, כאשר הציון הסופי יהיה ממוצע של 4 הציונים. כלומר שסך הציון הסופי גם הוא יהיה בין 0 ל-9 בסך הכול. לאנגליה יש גרסה נפרדת למבחן זה. ממוצע הציונים הנדרש עשוי להשתנות בין מדינה למדינה ובהתאם לצרכים שלכם. כמו כן הדרישות עשויות להשתנות בין מוסד אקדמי כזה או אחר. ככל שהוא נחשב יותר ורמת הלימודים בו גבוהה יותר סביר להניח שכדי להתקבל אליו ממוצע הציונים הנדרש יהיה גבוה יותר. כדאי לדעת שיש 2 מבחנים: מבחן אקדמי ומבחן כללי. כדי להתקבל ללימודים אקדמאיים במדינות שצוינו למעלה תצטרכו לעבור את המבחן האקדמי.

איך לומדים למבחן IELTS?

אצל אבי יולזרי, מרצה מוביל בתחום, תוכלו ללמוד ב3 מסלולים:

  • המסלול העצמאי – שבו אתם צופים בשיעורים המוקלטים לבד, מהבית, בכל זמן שנוח לכם.
  • אחד על אחד – מסלול לימודי פרטי באמצעות שיעורים אחד על אחד.
  • קבוצה – מסלול לימודים של קורס IELTS של 4-8 משתתפים בקבוצה קטנה.

כמה עולה מבחן וקורס IELTS?

המבחן עצמו עולה 1,200 ₪ ואילו מחיר הקורס עשוי להשתנות. למחיר המדויק כדאי ליצור קשר באתר, בטלפון או בוואטסאפ ונשמח לעמוד לשירותכם!