היפנובירת'ינג – על הכנה ללידה בשיטת לידה רכה

התאריך המשוער של הלידה המרגשת נקבע לעוד כמה חודשים, וזה הזמן המושלם עבורך להכין את עצמך ואת בן זוגך לקראת החוויה המיוחדת שמצפה לכם. כמובן כבר הספקת להבין כי לידה אמיתית איננה כמו שרואים בסרטים – שהיולדת מגיעה לחדר הלידה  מחויכת, ולאחר כמה לחיצות התינוק מגיח לעולם. לידה הינה תהליך ארוך שמתחיל לפחות כעשר שעות מרגע הלידה הפעילה, ובמיוחד אם מדובר על לידה ראשונה.

משום כך, חשוב שתכיני את עצמך באופן גופני ונפשי כאחד לקראת הרגע המיוחל ותדעי כיצד להתמודד עם כאבי הצירים, ומה ניתן לעשות כדי לסייע לגוף באופן טבעי לזרז את תהליך הלידה כדי שתוכלי לפגוש את הילד המתוק שיצטרף למשפחה. קורס הכנה ללידה בשיטת לידה רכה יאפשר לך ללמוד באופן עיוני ומעשי את כל הטכניקות ללידה קלה, בשילוב של תרגילי יוגה מרגיעים ומשחררים.

מהי החשיבות של קורס הכנה ללידה

קודם כל חשוב להבין כי כל אחת שעומדת לפני הלידה הראשונה שלה, כדאי שתכיר את מה שמצפה לה ברגע שהתינוק יראה סימנים שהוא מוכן לצאת לאוויר העולם. לידה כרוכה בהרבה מאוד מאמץ גופני, ולכן תמיכה של בן זוג לצד כלים שימושיים שהיולדת רכשה במהלך קורס הכנה ללידה ברחובות הם אלו שיעזרו לה לעבור את החוויה בצורה קלה ונוחה ככל האפשר.

בקורס נלמדים גם מושגים ותהליכים הקשורים לתהליך הלידה, כך שהיולדת תדע בכל זמן נתון מול מה היא עומדת ומה עתיד להתרחש בהמשך התהליך במהלך הלידה הפעילה, וגם במהלך הצירים.

לידה רכה – כך תכיני את עצמך ללידה קלה

בשיטת היפנובירת'ינג היולדת תדע כיצד להכין את גופה ואת נפשה ללידה המתקרבת תוך תרגול של נשימות, תנועות, קולות ומגע שיקלו עליה את התהליך ויכינו אותה ללידה קלה ורגועה.