כך תשדרגו את חדר הילדים ברגע!

אם נראה לכם שחסר טאץ' בחדר הילדים, זה הזמן לבצע שינויים קטנים אשר יובילו למהפך מהותי בנראותו של החדר וישמחו מאד את הילד שזהו חדרו.

 

שדרוג חדר הילדים

החשיבה היא להכניס לחדר הילדים צבע כדי שיהיה מלא בחיוניות ויגרום למצב רוח לילד וגם לחבריו אשר מגיעים לבקר אותו. בין האופציות המוצעות הן התקנת ארון הזזה חדש אשר דלתותיו הן לבנות אך יש בהן ריבועים או נגיעות של צבע אחר כמו כחול, ורוד או כל צבע אחר אשר אהוב על הילד.

אפשרות נוספת היא לרכוש מיטה חדשה במקום המיטה הקיימת. הילד גדל והרבה יותר נכון עבורו לישון על מיטה וחצי או אפילו על מיטה זוגית. מזמינים את המיטה על פי רצונו של הילד ובוחרים את הצבעים אשר משתלבים באופן מושלם עם גווני הארון, השולחן והמדפים.

בדרך זו יוצרים חדר הרמוני ומזמין אשר קיימים בו כמה צבעים התואמים זה את זה והנראות העכשווית של החדר אינה מזכירה כלל את המראה הישן.

 

קירות חדר הילדים

להעמקת השינוי, זה הזמן לצבוע את קירות החדר. אין חובה לצבוע את כל הקירות בצבע אחיד, המגמה היא לצבוע קיר אחד או שני קירות בצבע הנבחר, קיר נוסף לצבוע בדוגמה ייחודית כמו כמה משולשים צבעוניים הצמודים זה לזה כשהם בגדלים שונים, או לצבוע את כולו בגוון שונה מהקירות האחרים. על הקיר שנותר, להדביק טפט מקורי בעל איורים יוצאי דופן אשר יוסיפו יופי רב לחדר ובעיקר יבדלו אותו מחדרים אחרים בבית, או אצל החברים.

המוטו הוא שלא חייבים להשקיע הרבה כסף, עם מעט מעוף ותעוזה יצירתית אפשר להפוך כל חדר ליצירת אמנות מדהימה ביופייה.

 

למידע נוסף הכנסו לאתר של חברת רהיטי בית אלי.