איך להכניס אביזרי מין למיטה?

רוצים להכניס אביזרי מין לחדר המיטות? הנה כמה פעולות שיעזרו לכם לבחור נכון מוצרים ולהשתמש בהם יחד לעונג עצום: 

ניהול שיח פתוח

לפני שמכניסים אביזרי מין למיטה חשוב לקיים שיחה פתוחה עם בן או בת הזוג. נהלו שיחה כנה לגבי הצורך באביזרים ולגבי הרצון של הפרטנרים שלכם להשתמש במוצרים שונים להגברת המיניות והאורגזמות המשותפות. 

בחירה  נכונה של אביזרי מין

רבים הזוגות שבוחרים יחד אביזרים שיהפכו את חיי המין שלהם ללוהטים יותר. בקטלוג של חנויות סקס אפשר למצוא מגוון רחב של מוצרים החל מוויברטורים לו ולה, עד חרוזים אנאליים, מוצרי קשירה, דילדו, הלבשה תחתונה סקסית, גאגים ומחסומי פה, נדנדות סקס וכולי. בחרו יחד את המוצרים שיעוררו בכם חשק מיני ויעצימו את העונג בעת יחסי מין. 

שימוש בחומרי סיכה

כשאתם בוחרים אביזרי מין כמו דילדו, ביצים סיניות, חרוזים אנאליים, פלאגים אנאליים ושאר מוצרים לעינוג הדדי מושלם – כדאי להשתמש בחומרי סיכה עם ריח טוב שיספקו חדירה מושלמת וחלקה. 

אווירה מתאימה

צרו אווירה מתאימה עם שמנים ארומטיים סקסיים, ריח טוב ונרות לתאורה עמומה. מתחו את המצעים והתלבשו יפה וסקסי. הריחו טוב ואף הכניסו למיטה ספריי חשק, טיפות חשק, מצעים חדשים ונעימים ומוזיקה חושנית. 

פלפול חיי המין

חשוב לדעת שהדרך לסקס טוב כוללת גם אביזרי מין מעניינים אבל גם גישה נכונה ורצון של בני הזוג לפלפל את חיי המין. לכן כדאי לגוון את האינטימיות עם דייטים לוהטים בבר או במלון בוטיק איכותי, להכין ארוחות רומנטיות, לבחור משחקי קופסא סקסיים ולהפתיע את בן או בת הזוג עם תלבושות דליקות ומשחקי תפקידים. כך אפשר להפוך את חיי המין ללוהטים ומגוונים. 

אולי יעניין אתכם גם אביזרים לסאדו