איך להתאים את צבע השיש למטבח

אם אתם מעוניינים להתאים את צבע השיש למטבח, אם אתם רוצים להפוך אותו לחלק אינטגרלי מהקו העיצובי של המקום הממלא תפקיד כל כך גדול בחיים של כל אחד מאיתנו בהווי הישראלי, חשוב שתבצעו את העבודה באופן מושכל ולאחר מחשבה רבה. שכן לשיש יש את היכולת לתפוס לא מעט נוכחות בחדר ולשוות לו מראה כזה או אחר בלי שכלל תשימו לכך לב. התאמה של שיש למטבח היא כמעט אומנות אבל אנחנו כאן כדי לתת לכם את הכלים ללמוד ולהבין בדיוק איך להתאים את צבע השיש למטבח במקרה שלכם, כך שזה ימלא באופן מדויק אחרי מטרתו.

 

בהיר או כהה?

נקודה חשובה מאוד בבחירה של שיש כזה או אחר היא בחירה שמתייחסת לשאלה האם אתם מעוניינים להתקין שיש כהה או שאתם בוחרים דווקא שיש בהיר? מדוע השאלה הזו חשובה כל כך? משום שהבחירה הזו משפיעה באופן דרמטי על האופן בו המטבח ייראה ועל האווירה אותה הוא ישרה. האם זו תהיה אווירה 'קלילה' שתתבטא בשיש לבן? האם זו תהיה אווירה יותר 'כבדה' בדמות שיש כהה?

הרבה פעמים בתהליכים של עיצוב מודרני יבחרו שיש כהה כדי לתת מראה יותר מתוחכם, אורבני ומחוספס. בעוד שעיצוב ההולך אל עבר הכיוון הכפרי דווקא יהיה עיצוב לו יתאים יותר השימוש בשיש בהיר לשם כך.

 

קחו השראה

כדי לבחור נכון את השיש שלכם למטבח, יותר חשוב מהכל זה לשאוב השראה מכל מקום שאתם יכולים לשאוב ממנו השראה. האינטרנט כמו גם אפליקציות עיצוב נוספות אלו מקומות מעולים לשם כך. ההשראה הזו תעזור לכם לבצע החלטות שיתאימו בדיוק לטעם שלכם, הוא החשוב ביותר, בסופו של דבר.