איך להנגיש שמירה על בריאות השיניים לילדים?

כל ילד צריך לתת את הדעת על כך כי הוא חייב לחשוב על הבריאות שלו. העניין הוא שילדים פעמים רבות עסוקים באלף ואחד דברים אחרים ואין להם את הקשב, הזמן או היכולת לעשות זאת וזה אומר כי האחריות על בריאות הילדים רובצת על ההורים ולא על הילדים. זה נכון כאשר הילד משחק בגן, נופל ומקבל פצע בברך, זה נכון כאשר הילד שוכב עם 39 מעלות חום בבית וזה בטח ובטח נכון כאשר אנו מדברים על טיפול אצל ד"ר בניאל בשיני הילדים. עליכם להבין כי בריאות השיניים לילדים זה דבר סופר חשוב שיש לו השפעה אדירה על החיים שלנו ועל מה שאנו עושים. על רקע זה אנו חייבים לציין כי אנו צריכים לחנך את הילדים וללמד אותם כל הזמן איך לשמור על השיניים וזאת בכדי להבטיח כי לא ניקלע לקושי או לבעיות עם השיניים שלנו.

מדוע לא כדאי ללכת אל הרופא הזול ביותר?

נקודה נוספת שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שיש משמעות אדירה לשאלה לאיזה רופא שיניים אנו פונים ואנו צריכים להבטיח כי הרופא הזה יהיה המקצועי, האיכותי, הטוב והמנוסה ביותר שיש וכך נבטיח כי הרופא יטפל בנו בצורה הטובה ביותר. על רקע זה אנו חייבים לציין כי לא כדאי לנו לפנות אל הרופא הזול ביותר מכיוון שפעמים רבות רופא זה יהיה הרבה פחות מקצועי והרבה פחות טוב. על רקע זה אנו חייבים לציין עוד כי הרופא הזול הוא פעמים רבות רופא עם ציוד פחות טוב וזה אומר שוב כי הטיפול בנו יהיה הרבה פחות איכותי ומקצועי.

>אולי יעניין אתכם גם לדעת מתי צפויות לנשור שיני החלב

מדוע לא כדאי לפנות אל רופא שאין לו רישיון?

נקודה נוספת שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שלא כדאי לפנות לרופא אשר אין לו רישיון ישראלי. אם לרופא יש רישיון ישראלי זה אומר כי הטיפול בנו יהיה ברמה הרבה יותר גבוהה וזהו משהו שאנו חייבים לתת עליו את הדעת. זה גם אומר כי על הרופא יש פיקוח של משרד הבריאות וזה גם יתרון שאי אפשר להתעלם ממנו.