איך לבחור תמונות לבית?

תמונות מהוות חלק בלתי נפרד מעיצובו של הבית. במאמר זה נרחיב אודות בחירה נכונה של תמונות לבית וזאת על מנת להגיע לאותה תוצאה רצויה של אווירה המתאימה לסגנון העיצובי ולאווירה הרצויה לדיירי הבית.  קריאה נעימה.

בחירת תמונות לביתכם – טיפים חשובים

  • התאמה ספציפית של תמונות לכל חדר – כל חדר בבית והמטרה שלו. הסלון משמש לאירוח ולמפגש של כל דיירי הבית ואורחיהם. חדרי הילדים לשינה. חדר העבודה לכל הקשור אל עניינים משרדיים, חדר ההורים למגוון פעולות שינה, קריאה וארגון של הזוג וכן הלאה. לכן, הטיפ הראשון יהיה התאמת תמונות על פי מטרת החדר ואופי המשתמשים בו.
  • התאמת תמונות לגודל החדר – טרם בחירת תמונות לחדר זה או אחר חשוב לקחת בחשבון את גודל החדר ולמדוד את הקיר או את הקירות עליהם מעוניינים למקם את התמונה או התמונות. בחדרים גדולים, כמו בסלון ניתן להחליט למקם תמונה גדולה רוחבית ארוכה על קיר שלם ואילו בחדרים קטנים, ניתן ליצור אשליה של גודל על ידי תמונות ארוכות וצרות.
  • הצבעים הנכונים לחדר – הצבעים ישפיעו במידה רבה על הנראות בבית. כאן חשוב לשקול אם לבחור תמונות לבית בצבעי שחור לבן או שמא מעוניינים בתמונות צבעוניות. חשוב להבין שכל תמונה והאפקט שלה. בחירת תמונות בצבעי פסטל יובילו לסגנון רך ופסטורלי ואילו תמונות בשחור לבן אידיאליות לצילומים ודיוקנאות.
  • הרמוניה – חשוב לקחת בחשבון את השילוב של התמונות ושאר הפריטים בכל חדר. חשוב לוודא שיש חיבור הרמוני בין הריהוט ושאר פרטי העיצוב בכל חדר.

לסיכום, יש לבחור תמונות לבית בהתאם לסגנון העיצוב בו מעוניינים, גודל הקיר עליו מתכננים לתלות את התמונות, הגוונים הרצויים וכמובן מהות החדר (תמונות לחדרי ילדים, תמונות לסלון וכו'). כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא להחליט האם אתם מעוניינים תמונות עם מסגרת או בלי מסגרת, חיבור של כמה תמונות או תמונה אחת גדולה שתוצב על הקיר המרכזי בחדר זה או אחר בבית.