איך לבחור ארונות משרדיים

ארונות למשרד יכולים להיות הרבה יותר מרהיט פונקציונלי. צריך לשים לב כי ארונות משרדיים משפיעים בצורה ישירה על נוחות העבודה ומציאת פריטים שונים הנדרשים במהלך היום, אך הם גם משפיעים על האסתטיקה והנראות. הדגשים הבאים יעזרו לכם לבחור ארונות משרדיים שיתאימו לצרכיכם על הצד הטוב ביותר. 

פונקציונליות נקיה או יוקרה 

ענו במהירות על השאלה הבאה – אילו מילה מתארת בצורה הכי טובה את המשרד שלכם, האם יוקרתי? האם אנרגטי? האם פונקציונלי? זהו כלל מפתח טוב שיכול לעזור בבחירת הסגנון הנכון לארונות הנדרשים. אם נניח כי המשרד שלכם נוטה לפונקציונליות, או אז ארונות משרדיים, נאים אך לא מוגזמים, יהוו בחירה טובה מאוד. לעומת זאת, אם המשרד יוקרתי בצורה מוצהרת ומובהקת, ארונות משרדיים יוקרתיים מחומרי הגלם המעולים ביותר ובגימור הטוב ביותר הם הבחירה היחידה שתבוא בחשבון. עיצובים צעירים ואנרגטיים, אגב, נחשבים כיום בחירה די מקובלת למשל בהייטק. 

שימו לב למידות 

מעבר לעיצוב ולסגנון של הארונות, אל תשכחו לבחור אותם רק לאחר שאתם יודעים בדיוק היכן תרצו להציב ולמקם אותם. בחרו ארונות משרדיים בגודל הנכון לכם, כאשר צריך להיזהר שלא להעמיס עיצוב כבד יתר על המידה, אם המשרד קטן למדי. הגובה והעומק של הארון בגודל הנכון, יאפשרו למקסם את השימוש בשטח האחסון. 

עמידות – כדאי לשים על כך דגש 

ברגע שתכניסו ארון או ארונות חדשים למשרד, לא תרצו להחליף אותם כעבור שנה ואפילו שנתיים. על פי רוב, הציפייה היא לעשות שימוש בארונות למשך פרק זמן ארוך יחסית, שכן בסופו של דבר מדובר בהשקעה עסקית. עדיף לבחור ארונות עמידים, שעשויים חומרי גלם טובים (בין אם מדובר בעץ מלא טבעי ובין אם מדובר בחומרים מעובדים).  מידע נוסף באתר https://www.hakoach.com/