איך לבחור מזגן לחדר שינה?

מזגן בחדר שינה מקל מאוד על החיים בימי החום הרבים השוררים בישראל. התקנת מזגן משפרת את איכות החיים של דיירי הבית וגם מעלה את ערך הנכס במקרה שהוא למכירה. לפני ההחלטה על התקנת מזגן עליכם לבדוק האם יש מגבלות של שטח שימנעו זאת והאם תעדיפו מזגן מפוצל או עילי. לאחר שבחרתם את המיקום המתאים, כדאי לפנות לחברה אמינה אשר מתמחה בהתקנת מזגנים ולהיפגש עם נציגיה. אלה יביטו בקיר ויידעו להמליץ על מיקום אופטימלי ועל עלויות לפי התקציב שלכם.

 

מזגן מפוצל או עילי

חדר שינה יכול להיות מיועד למבוגרים, ילדים או קשישים ולכן צריך לקחת בחשבון את עוצמת הקירור ואת ההשפעה שלה על מי שישן באותו חדר ולמנוע בעיות בריאותיות פוטנציאליות. תכונה הכרחית נוספת למזגן לחדר שינה תהיה עוצמת רעש נמוכה, כדי למנוע הפרעות מיותרות בשינה וחבלה בחיי היומיום. כמו כן חשוב לבדוק האם התאורה ניתנת לכיבוי גם בשעת הפעילות, וזאת כדי להימנע מסנוור בשעות הלילה. לאחר שהכרתם את כל הפרמטרים הרלוונטיים והגדרתם סדר עדיפויות – תוכלו להגדיר תקציב ולחפש מזגן מתאים לצרכים שלכם. אין טעם לחפש מבצעים והוזלות מיוחדות על פירמות אנונימיות, וזאת מאחר שמדובר בהימור שעלול להתברר כיקר במיוחד, בעיקר כאשר יהיו תקלות ולא תוכלו למצוא חלקי חילוף מתאימים. רק מזגנים של מותגים מוכרים כמו מזגני טורנדו נחשבים לאמינים וכדאי לרכוש אותם.

רכישה מחברה אמינה

חברה אמינה מחזיקה מלאי גדול של מזגנים מתוצרת מוכרת, וכך תוכלו לבחור ביניהם אחרי שהחלטתם אם תעדיפו מזגן עילי או מיני מרכזי. נציגי חברה אמינה יידעו להשיב לכל שאלותיכם ולספק מידע מלא בנוגע לשירות ותחזוקה נכונה שיאריכו את חיי המזגן.