איך בוחרים פסיכולוג – טיפים והמלצות

הרבה אנשים נעזרים בשירות של פסיכולוג. אם בעבר זה היה נחשב לסוג של בושה, הרי שהיום זה כבר ממש לא כך. כל אדם שחש במצוקה כלשהי מסיבה כזו או אחרת, לא משאיר את זה לעצמו. הוא בדרך כלל פונה אל איש מקצוע כדי לקבל את העזרה המקצועית הנדרשת.

אך כאן זה ממש לא מספיק לפנות אל פסיכולוג לשם פסיכולוג. כלומר לא כל מי שיש לו תואר של פסיכולוג והוא מופיע ברשימה של הפסיכולוגים שפתחתם, הוא אכן זה שיתאים לכך ואכן יוכל להבטיח לכם את המענה המושלם.  כדי שבאמת תקבלו את הפסיכולוג הכי נכון והכי טוב עבורכם, אתם צריכים לבדוק היטב לפני הכול מיהו ומה הוא מציע.

אז אנחנו כאן עם מספר טיפים וכמה המלצות שיוכלו לסייע לכם להגיע לבחירה הכי נכונה והבחירה הכי חכמה וטובה עבורכם. אז איך בוחרים פסיכולוג

טיפ מספר 1  – התאמה לסגנון שלכם

הפסיכולוג חייב להיות מתאים לסגנון האישי שלכם ולמה שאתם צריכים. כך שאם אתם משתייכים למגזר דתי ואתם מחפשים למשל פסיכולוגית דתיה בירושלים, חשוב שהיא תהיה בקיאה  היטב את כל הניואנסים הדקים של הציבור הדתי.

טיפ מספר 2 – איש מקצוע עם קבלות

אתם לא רוצים לכלות את זמנכם ואת כספכם על איש מקצוע שלא באמת יידע לתת לכם את המענה הנדרש. על כן, לפני הכול חשוב שתבדקו האם אכן מדובר באיש מקצוע שיש לו הוכחות בשטח והוא אכן  מסוגל לתת לכם את המענה שאתם באמת צריכים, רוצים ומחפשים.

טיפ מספר 3 – בלי בושה

ברגע שאתם יודעים שיש לכם כתובת טובה שנראה לכם שהיא אכן תיתן לכם את המענה הנכון, אל תהססו ואל תתביישו. פנו אל איש המקצוע ועזרו לעצמכם.