איך לבחור מושב עיסוי

גוף האדם משתנה בהתאם לשגרת החיים של האדם. ככל שהאדם מקפיד על אורח חיים בריא, הגוף שלו יישמר לאורך שנים. אך לפעמים אנחנו נוטים לשכוח ולהזניח את הטיפול בגוף שלנו בגלל שגרת היומיום השוחקת והמתישה. הגב שלנו הוא אחד החלקים בגוף האדם שהכי רגיש למעמסות המצטברות בגלל מנח הישיבה, עמידה וההליכה שלנו. לצד פעילות גופנית והקפדה על אורח חיים בריא, כדאי מאוד לשחרר את הגוף ובמיוחד הגב מהלחצים באמצעות עיסוי. קיימים מושבי עיסוי שפותחו במיוחד בשביל זה.

אילו סוגים של מושבי עיסוי קיימים

התודעה שיש לבריאות האדם וטיפוח הגוף מבחינה רפואית גדולה היום יותר מתמיד. חברות שונות מפתחות מכשירים ואמצעים שונים שתפקידם להקל על תסמיני כאב או חולשה באזורי הגוף השונים. מכשירי עיסוי יש הרבה, שחלק גדול מהם מוקדם לאזור הגב. מכשיר עיסוי לגב יכול להיות בצורה של כורסא שלימה שמחירה גבוהה מאוד, ויכולה להיות משענת קטנה יותר שמחירה קטן בהרבה. 

מה מושבי עיסוי עושים בפועל

לכורסאות ומושבי עיסוי יש פונקציות שונות שאמורות לשכך כאבים ולהפחית מתחים ולחצים בשרירי הגב העליון והתחתון. לדגמים רבים יש פונקציונליות של רטט, חימום, ומכאניקה של עיסוי חשמלית. ככל שהמכשיר יותר מתוחכם ובעל פונקציונליות מגוונת ורחבה יותר, כך מחירו יהיה גדול יותר. 

למי מתאים לרכוש מושב עיסוי

בעקרון כולנו חווים לא פעם כאבי גב מתמשכים או קצרים שמלווים אותנו במהלך היום, אם בגלל ישיבה ממושכת מול מחשב או נהיגה מרובה. גוף האדם בנוי לתנועה, ואילו אורח החיים המודרני גורם לנו לשקוע על כורסאות לזמן רב מדי. מומלץ להקפיד על בריאות הגב ולא להסתמך על אמצעים מלאכותיים שונים. אמנם, למי שסובל מכאבים כרוניים מושב עיסוי לגב ולשאר הגוף יכול בהחלט לסייע ולשפר את איכות החיים. מידע נוסף באתר https://drspine.co.il/