איך ספירולינה משפיעה על ילדים?

כיום, שפע החטיפים והממתקים המוצע לילדים הוא גדול מאי פעם. חברות ענק בינלאומיות עושות כל מאמץ כדי לייצר עוד ועוד חטיפים, שוקולדים וסוכריות כדי שתקנו כמה שיותר וכמובן מי שבעיקר צורך את זה אלו הילדים.

זו הסיבה שילדים רבים בגיל קטן מאוד צריכים כבר טיפולי שיניים מסובכים שאפילו מבוגרים לא עוברים. תזונה שעשויה מחטיפים מלאי שומן ומלח, סוכרים שמגיעים משלל סוכריות, הורסים את הבריאות של הילדים.

במקום זה, אתם יכולים להרגיל את הילדים שלכם לצרוך אוכל בריא. כמובן שהם יכולים לנשנש מדי פעם, אולם כדאי להקנות להם הרגלי אכילה בריאים. 

אתם יכולים אפילו לשלב מזונות על בתפריט היומי שלהם. איך עושים את זה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

ספירולינה – מזון על שמתאים גם לילדים:

כדי לשנות או להנחיל לילדים שלכם הרגלי תזונה בריאים, עליכם להיות חכמים. זה ברור שמחר בבוקר הילד לא יקום וירצה שייק ברוקולי ומלפפונים לקחת לבית הספר. במקום זאת, הדריכו את הילד בארוחת הצהריים לאכול פחמימה בריאה יותר. 

למשל, הקפידו להכין בטטות שמכילות פחמימות מורכבות, אתם יכולים להוסיף לאורז שעועית חומה או ירוקה, מזונות שיש בהם ערך תזונתי גבוה והם מרגילים את הילד לאכול בריא. 

אתם גם יכולים לערבב באוכל ספירולינה באבקה כך שהטעם שלה לא מורגש, אולם למעשה אתם נותנים לילד ערכים תזונתיים מעולים. 

התוצאה של מזון בריא לילדים בפרט בגיל הרך היא התפתחות טובה יותר של המערכת החיסונית, שמירה על בריאות והתפתחות של הגוף בצורה יעילה. 

ילדים שניזונים מחטיפים ומאכלים לא בריאים צומחים פחות טוב, וגם, יש להם סיכוי גבוה לפתח הרגלי אכילה לא בריאים שיזיקו להם בהמשך. מידע נוסף באתר https://livespirulina.co.il/