איך תבחרי תכשיטים ליום חתונתך?

אין קישוט נאה יותר לאישה מתכשיטים. התכשיט תורם הרבה יופי וגם אצילות במקרה והיא בוחרת תכשיטים עדינים ומתאימים.

ברור כי הזמן בו על האישה להתקשט יותר מבכל זמן אחר זהו יום הנישואין שלה. היום בו היא חוגגת את יומה הגדול. ברור כי את התכשיטים צריך לבחור בהתאם לסגנון השמלה ובהתחשב בכל העיצוב המתוכנן של כל מה שכרוך בחתונה ובתפאורה שלה.

תכשיט שידגיש את האצילות והחן

חשוב לזכור כי כלה ביום כלולותיה צריכה לשאת חן בעיני בעלה לעתיד. על כן חשוב כי התכשיטים כמו גם כל סגנון הלבוש שלה ביום נישואיה יהיו כולם בהתאם לטעמו האישי. מעבר לכך חשוב מאוד כי הבחירה בתכשיטים תיעשה לאחר שכבר נבחר השמלה, נבחרה גם התסרוקת ונבחרו כבר כל פריטי האקססוריז שעודים להרכיב את ההופעה הכללית של הכלה. התכשיטים אמורים להשלים את הכול וכן, הם צריכים להדגיש אי אלו נקודות בהופעה הכללית של הכלה.

בחרי בחוכמה את תכשיטייך!

חשוב לדעת כי בכל מה שקשור לתחום התכשיטים, השרלטנות חוגגת. כמו שאפשר למצוא היום שרשראות לנשים ושאר תכשיטים באלפי ובעשרות אלפי שקלים, אפשר גם למצוא תכשיטים בשקלים בודדים ש בחנויות של 'הכול בשקל'… ברור שיש לשים לב להבלים בין התכשיטים והרמות השונות שהם כאשר חשוב גם לוודא כי המחיר שאתם משלמים על התכשיט, אכן מצדיק זאת ולא מדובר כאן חלילה בזיופים או ברמאיות.

עגיל שרשרת וצמיד

כשאנחנו מדברים על תכשיטים, אנחנו בדרך כלל מתייחסים לשלישייה המובילה של עגילים שרשרת וצמיד. אלו הם התכשיטים המקובלים והפופולאריים בותר.

חשוב לבחור אותם בשימת לב כאשר לכל תכשיט יש את הדומיננטיות שלה ואת ההתאמה שהיא דורשת, לאופי, ליופי וללבוש.