איך תבחרו כסא שישמור לכם על הגב?

רוב האנשים מודעים לכך שכאבי גב הופכים את התפקוד הבסיסי לסיוט. בעיה זאת מובילה לרצון הבסיסי לשמור  על הגב ולמנוע כאבים מיותרים. בחירת כסא איכותי המותאם לשעות ישיבה רבות, תעזור לכם להימנע מכאבי גב. במאמר זה אנו מספקים טיפים אודות בחירה נכונה של כסא לישיבה ממושכת. קריאה נעימה.

ישיבה ממושכת – מחלת המאה 

כיום, עבודות רבות מחייבות ישיבה של שעות רבות על הכיסא וכיוון שהגוף שלנו אינו בנוי לישיבה ממושכת, אלא לפעלתנות בדמות הליכה וריצה, מהר מאוד אנו חווים מצבים לא נעימים שעיקרם כאבי גב, בעיקר כאבי גב תחתון. ניתן להתמודד עם המצב הבעייתי על ידי בחירת כסא אורתופדי ארגונומי אשר מקל על הלחצים הפועלים על עמוד השדרה והצוואר בעת הישיבה.

בחירת כסא המותאם לגב

טרם קבלת החלטה על קניית כסא זה או אחר, חשוב לוודא את הדברים הבאים:

  • התאמה ונוחות – הדבר הראשון אותו יש לוודא הוא שהכסא אותו אתם בוחרים אכן מתאים למידות הגוף שלכם ולמשקלכם. בנוסף, חשוב לוודא שהוא נוח לכם בעת ישיבה עליו. התאמה של הכסא לאדם היושב עליו תעזור במניעת לחץ והעמסה על עמוד השדרה, הצוואר, האגן, הרגליים והמפרקים של עמוד השדרה. .
  • משענת – כסאות עם משענת יספקו לכם נוחות מקסימאלית.
  • נידוף זיעה – בחירה של כסא העשוי חומרים איכותיים, חשובה ביותר. במסגרת בדיקת איכות הכיסא אותו בוחרים יש לוודא שאתם רוכשים כסא עם בד מנדף זיעה. חשוב ביותר לאנשים שמבלים שעות רבות על הכיסא.
  • ניסיון – יש חנויות שמאפשרות 14 יום ניסיון מרגע רכישת המוצר. בחרו כסא אותו תוכלו לבחון מספר ימים ולהחליט אם הוא מתאים לכם. 
  • אחריות – תמיד יש לוודא שעל הכיסא אותו אתם רוכשים יש אחריות של לפחות שנתיים. 

לסיכום, חשוב לבחור בקפדנות כסא העשוי מחומרים איכותיים המתאים לגופכם ומאפשר לכם נוחות מקסימאלית בעת ישיבה.  למידע נוסף בנושא כסאות משרדיים