איך קוראים מחשבות – המדריך לקורא המתחיל

אם הייתם פעם במופע של אמן חושים והתפעלתם מאוד מהיכולת שלו לקרוא מחשבות, אתם בוודאי תוהים כיצד בעצם הוא עשה את זה והאם גם אתם יכולים לקרוא מחשבות. חשוב שתדעו כי קריאת מחשבות לא מתבססת על כוח נבואי כלשהו אלא כל כוח שכנוע, על שפת גוף ועל רטוריקה. לרוב, בכדי לקרוא מחשבות של אדם כלשהו, יש להפנות אליו שאלות מכוונות לקראת המחשבה שאתם מעוניינים שתעלה אצלו ושאתם כביכול תקראו. מעבר לכך, ניתן לבסס את קריאת המחשבות של שפת הגוף של האדם שקוראים לו את המחשבה ועוד.

קריאת מחשבות- האם מדובר על קסם?

מופעים של אמני חושים הם מופעים שמכילים בין היתר גם קריאת מחשבות. במסגרת המופע המדובר, אמן חושים משתף את הקהל ומציע לקרוא לאחד מהם או לכמה מהם מחשבות. כמובן שלא מדובר על קריאה של כל מחשבה באשר היא אשר חולפת במוח של האדם, אלא מדובר על מחשבות ספציפיות שאמן החושים מכוון את האדם לחשוב. עליו להיות ממוקד מאוד במחשבה, להיות מנוטרל מכל מה שהולך מסביב ועל כן האדם לא פעם יתבקש לעצום עיניים וכן, לדמיין דברים ספציפיים שאמן החושים מבקש ממנו לדמיין. כלומר, קריאת המחשבות של אמן חושים היא טכניקה של ממש המתבססת על קריאת שפת גוף, על רטוריקה, על השתלת מחשבה שהוא מעוניין שתעלה אצל האדם ועוד.

כיצד קוראים מחשבות?

אם אתם תוהים כיצד אתם יכולים לקרוא מחשבות, כדאי שתדעו כי לא מדובר על תחום שקל ללמוד שכן, על אף שלא מדובר על חוש נבואי כלשהו, עדיין מדובר על הרבה למידה ועבודה הנוגעת למוח האנושי, להרגלי חשיבה, לרוטינות במוח ועוד. על כן, בכדי ללמוד לקרוא מחשבות כדי שתתעניינו בללמוד את תחום אומנות החושים אשר עוסק בין היתר בקריאת מחשבות באמצעות הדרכים שהוזכרו לעיל. למידע אודות אמן חושים לאירועים