איך בד כותנה נמדד כאיכותי?

איכותו של בד כותנה נמדדת על פי מגוון המוצרים שאפשר לייצר ממנו ומהרצון של הציבור לרכוש בעיקר פריטים אשר מיוצרים מבד כותנה לאור טיבו היוצא דופן. 

איכותו של בד כותנה 

בד כותנה אשר מיוצר מצמח הכותנה מסוגל ליצור נראות שונה לאחר הליך הניקוי והעיבוד שלו. זהו בד שאפשר לייצר ממנו מגוון גדול מאד של פריטים. זאת לאור העובדה שהוא גמיש, יציב ונעים למגע ומתאים לביגוד ולמוצרי טקסטיל רבים.

העובדה שהוא מתאים לייצור חולצות מחויטות מבד שאינו מתקמט וגם חולצות טי שרט שנצמדות לגוף ואינן משנות את מיקומם מותאמת לטרנדים האופנתיים. 

הפריטים המבוקשים ביותר של בד איכותי זה הם מצעים. הלקוחות אוהבים לישון על מצעים העשויים מבד נושם אשר נעים מאד לישון עליהם, בעלי רכות ונעימות ומי שישן עליהם אינו מזיע, אך נהנה מהגמישות של הבד אשר מחמם בחורף ומקרר בקיץ.

לקוחות רבים אשר מעוניינים לרכוש מצעים ונחשפים לדוגמה מאד יפה של בד אך אם אין לזה בד כותנה, הם לא רוכשים אותו. הם יעדיפו לרכוש דוגמה אחרת, או להמתין עם קנייה זו ולא ירכשו מצעים מבד אחר שרמת ההתאמה שלו למצעים היא פחותה. להמשך קריאה אודות בדי כותנה

דרישה לבדי כותנה 

הרצון לרכוש מוצרים העשויים מכותנה הוא טרנד עולמי וסוחף את כל הציבור במדינות השונות עוד מימים ימימה. לאור רמת האיכות הגבוהה שלו אפשר לייצר ממנו מוצרים שיש בהם צורך לבד חזק במיוחד כמו צינורות כיבוי אש, רשתות דייגים ושפע של מוצרים נוספים.

מפעלי הכותנה מייצרים בדים בספקטרום עצום של צבעים ובמגוון גדול מאד של הדפסים. בכל שנה יש קולקציות של הדפסים חדשים ומרהיבים אשר מנותבים לקולקציות של בתי האופנה. מידע נוסף באתר https://textiletelaviv.co.il/