הדברים שבאמת הופכים אירוע ליותר שמח

כל מי שחוגג אירוע מוטרד מהרבה מאוד נושאים, אם זה מבחינת ההתארגנות לאירוע, התקציב שעומד לרשותו (ובימים האחרונים גם האם קיום האירוע יתאפשר בגלל משבר הקורונה וההנחיות של משרד הבריאות שמשתנות בכל רגע).

אבל יש דבר אחד שמטריד את כולם והוא עד כמה האירוע יהיה שמח, עד כמה באמת האירוע יהפוך לחגיגה אמיתית.

בשביל שהאירוע שלכם באמת יהיה חגיגה שלא נגמרת יש כמה דגשים שכדאי מאוד לשים לב אליהם, ברגע שתקפידו עליהם צפויה לכם הצלחה מדהימה בחגיגות.

יין ישמח לבב אנוש

ולא רק יין, גם וודקה, וויסקי וכל משקה אלכוהולי אחר.

אחד הדברים החשובים ביותר בכל אירוע הוא כמובן שיהיה אלכוהול, אל תשכחו לתת לאורחים שלכם לשתות כמה שיותר אלכוהול איכותי וגם לגוון.
במיוחד בנושאים כמו אלכוהול שמדובר על אירועים עם אורחים צעירים, נסו לתת לכל אחד למצוא את סגנון השתייה שמתאים לו.

אבל אלכוהול זה לא מספיק, צריכים את כל מה שמסביב לאלכוהול, שזה אומר את כל המתאבנים המיוחדים שמתמזגים היטב עם השתייה, כמו משקאות אנרגיה או משקאות מדללים שנועדו להסב מעט את הטעם המר של האלכוהול.

מוסיקה טובה

אחד הדברים החשובים ביותר הוא התקליטן שמגיע לאירוע, היום יש לא מעט תקליטנים בחתונות שלא תמיד מצליחים לקלוע לסגנון המוסיקה של הקהל.

בחירת תקליטן מקצועי לחתונה אולי נראית פעולה שאפשר לעשות בקלות ולהקל ראש בבחירה, אבל יש כאן המון מעבר לזה.

התקליטן הוא זה שקובע את הטון באירוע, הוא המנצח על התזמורת והצלחת האירוע והשמחה תלויה בו יותר מכל דבר אחר.

בשביל שהתקליטן יצליח לעשות את העבודה שלו על הצד הטוב ביותר, תנו לו לעשות את מה שהוא יודע, הרבה מאוד זוגות ובעלי אירוע בוחרים תקליטן רק לפי מחיר, רגע אחד לפני שאתם נמנים עם אלו שעושים את הבחירות שלהם רק לפי עלות, יש כמה דברים שכדאי לדעת על בחירת תקליטן לחתונה.

בנוסף לא מומלץ לתת לתקליטן רשימת שירים לפיה הוא צריך להתנהל במהלך האירוע, בחרו את 3-5 השירים שחשובים לכם באמת שיתנגנו באירוע, את יתר השירים שיתנגנו במהלך האירוע תנו לתקליטן להחליט ולבחור באופן עצמאי בהתאם למה שהוא מרגיש את הקהל.

לתעד את האירוע

אל תשכחו גם לבחור צלם מקצועי לאירוע, כל השמחה הגדולה שמתרחשת באירוע שלכם צריכה להיות מתועדת, בחירת צלם מקצועי שיתעד את הרגעים המיוחדים האלו היא חובה, מומלץ לבחור בצלם בעל ניסיון, כזה שידע להתמודד עם סוגיות צילום שקיימות ומעל הכל ידע למצוא את הרגעים המיוחדים שיש לתעד.

לסיכום – תנו לדברים לזרום

לא תמיד הכל מושלם, וצפויות לפעמים תקלות, כאלו שאפילו יכולות להיות מזכרת מיוחדת ולגרום לדברים להיות יותר מיוחדים.

חשוב מאוד להבין שאתם צריכים לתת לדברים לזרום, תהיו רגועים ושמרו על קור רול, ככל שתגיעו יותר מוכנים נפשית לאירוע ככה גם תצליחו להתמודד עם הדברים בצורה יותר טובה.

המאמר נכתב ע"י ויקטוריה צילום חתונות, החברה המובילה לצילום חתונות וכל סוגי האירועים.