אקדח מסאג' – ציפיות מול מציאות

כשמדברים על מסאג' צריך להפריד בין מסאג' לטובת פינוק, שחרור לחץ והנאה לבין מסאג' בריאותי שתוצאותיו יכולות להיות משמעותיות למשתמש, כמו למשל הסובלים מכאבים או ספורטאים. 

שימוש נוח

אנשים רבים נאלצים לעבור מסאג' בצורה קבועה או בתדירות גבוהה יותר מהאדם הרגיל. לא תמיד אנשי הפיזיותרפיה והעיסוי זמינים עבורם ונוסף על כך יש להוסיף את עלות הטיפול והזמן שמתווסף לכך. לאנשים אלה, וגם לספורטאים או לאנשים שחשים בכאבים מסוימים יתאים אקדח מסאג' אשר ההשקעה הכספית עבורו אינה גבוהה ולאורך זמן היא אף משתלמת, הוא זמין כל הזמן, נייד ואפשר להשתמש בו בכל מקום.

השפעה נרחבת 

לאקדח מסאג' יש כמה ראשים, מהירות ועוצמות כדי להתאים לאזור ולפעולה הנדרשת. האקדח מסייע בזרימת הדם, משחרר שרירים תפוסים ומפיג כאבים ומתח בשרירים לאחר אימון או מאמץ ממושך. כשמדובר בשימוש לספורטאים אקדח המסאג' יכול לעזור לשחרר הורמונים וחומצות אשר דרושות לגוף כדי לשפר פעילות, להאריך שרירים ולהגמיש את השריר ולהגדיל את טווח התנועה הנדרש. 

יעילותו של האקדח

יעילותו של אקדח מסאג' אכן מוכיחה את עצמה אך אין לחשוב כי אקדח מסאג' יכול להחליף את טיפולו המקצועי של פיזיותרפיסט מקצועי או מעסה מומחה שמעניק טיפול לכל השרירים וחלקי הגוף ולא בצורה נקודתית כמו אקדח המסאג'. 

כדי להשיג שיפור משמעותי בהחלמה או לשמר ביצועים ברמה גבוהה חשוב לשלב בין השניים ועם כל הכבוד ליעילותו של אקדח מסאג' – ציפיות מול מציאות צריך בהחלט להביא בחשבון את ההבדל בין טיפול נקודתי לטיפול כולל ומושלם. כדי לבחור את אקדח המסאג' המתאים לכם ביותר כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע שידעו להמליץ ולהתאים לכם את המתאים ביותר. מידע נוסף באתר https://drspine.co.il/