תכשיטי זהב

תכשיטי זהב הוא תחום שלם בו אפשר למצוא סוגים רבים ושונים של תכשיטים שכל אחד מהם יכול להיות התכשיט שיהפוך את המראה שלך לזוהר ונאה מתמיד. זה מדהים איך לאורך השנים האופנה משתנה בכל רגע, אבל מה שלא משתנה לעולם הוא התשוקה האנושית, הטבעית לתכשיטים שיתנו את הדבר הנוסף שישלים את התמונה. לאורך הדורות תכשיטים היו הדרך של נשים בעיקר להגדיר את מעמדן החברתי, לאורך השנים, אמנם תכשיטים כבר לא מחלקים את החברה למעמדות, אבל בהחלט אפשר להגיד כי מדובר על מה שהוא הרבה יותר מאשר פריט לבוש. בתכשיטים יש ערך כספי, נפשי ומדובר על מה שהוא בדרך כלל הדרך שלנו להשלים את המראה בנגיעה פשוטה אבל ייחודית. 

תכשיטי זהב מתאימים לכולן 

יש קונצנזוס כאילו תכשיטי זהב מתאימים רק לאלו שיש להם עור בצבע כזה ולא אחר. אנחנו כאן כדי להפריך את האמירה הלא נכונה הזו ולהגיד בפה מלא כי אין דבר כזה מי שתכשיט זהב לא מתאים לצבע העור שלו ואין מי שצבע העור שלה מונע ממנה להתקשט בתכשיטים בצבע זהב. הכל זו שאלה של טעם, של שילוב נכון וזה לא נוגע לצבע עור בכלל, מדובר על שאלה שנוגעת לסטייל אותו כל אחת מאמצת לעצמה.

אנחנו מקפידים על שימוש בזהב אמיתי 

הרבה פעמים אנחנו רואים איך מוכרים תכשיטים שנראים כמו זהב אלא שמדובר על תכשיט עשוי פליז ועטוף בציפוי זהב במקרה הטוב, במקרה הרע מדובר על חיקוי שלא מכיל את החומר האמיתי בכלל. למה זו נקודה אותה חשוב להעלות? משום שיש נשים שרגישות לחומרים שונים אבל לא לזהב. לכן באתר ג'קסון תכשיטים חשוב לנו כל כך להקפיד על שימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד.