איזה אוכל לכלבים כדאי לקנות לכלב שלי

אחת השאלות שלא מעט אנשים שמאמצים כלב חדש שואלים את עצמם היא: איזה אוכל מומלץ לכלב שלהם. אין ספק כי מדובר על שאלה חשובה מאוד. כאשר מגיעים לחנויות המציעות ציוד לבעלי חיים לרבות אוכל לכלבים, ניתן למצוא סוגים שונים ועל כן, ההיצע הגדול בתחום מבלבל וגורם לתהייה אמיתית: כיצד בוחרים את האוכל המתאים והטוב ביותר לכל כלב. במאמר הבא תקבלו את כל המידע אודות האופן שבו כדאי לבחור את האוכל לכלב שלכם.

כיצד מזהים אוכל טוב ואיכותי עבור כלבים?

בכדי לרכוש אוכל יבש לכלבים הטוב ביותר עבור הכלב שלכם, עליכם לזהות אוכל איכותי. סדר הרכיבים באוכל מעיד על האיכות שלו. ממש כמו במזון של בני אדם גם במזון של כלבים הסדר של רשימת הרכיבים הוא חשוב מאוד. אם הרכיב הראשון שמופיע ברשימת הרכיבים הוא קמח, סביר להניח שמדובר על הרכיב העיקרי באוכל. סדר הרכיבים באוכל יכול לסייע לכם לקבל החלטה מושכלת הנוגעת לאיכות האוכל עבור הכלב שלכם.

שנית, חשוב מאוד לבדוק מהו המחיר של האוכל המוצע בחנות לכלב. במזונות זולים לרוב ניתן למצוא יותר תחליפי בשר, תוספי טעם וריח ופחמימות שלא תמיד טובות לכלב כגון: תירס. במזונות יקרים יותר לרוב המרכיבים איכותיים יותר, מזינים יותר וטובים יותר לכלב.

במזון איכותי לכלב ניתן למצוא ברשימת המרכיבים רכיבי בשר, מזון עשיר בחלבון ופחות פחמימות. מזונות שמכילים כבש הם לרוב המזונות המומלצים ביותר לכלבים ובמיוחד לגורים. גם מזונות שמכילים דגים נחשבים לאיכותיים. רצוי שהמזון יכיל אורז או שיבולת שועל על פני תירס.

כדאי מאוד לרכוש גדר לגורים ואוכל לכלבים של מותג מוכר, אשר ידוע כי הוא מציע את האוכל האיכותי ביותר לכל כלב. כדאי כמובן להתאים את האוכל בהתאם לגילו של הכלב, מצבו הגופני ומצבו הבריאותי.