חמישה טיפים לבחירת הגיטרה האקוסטית הראשונה שלכם

גיטרה היא כלי אהוב על רבים ואנחנו לא יכולים להאשים אותם. גיטרה היא כלי לא פחות ממדהים, מה שהופך פשוט רבים, בכל רחבי העולם, למכורים מושבעים של הכלי יוצא הדופן הזה בעל המיתרים. אם אתם מרגישים שמוזיקה נושבת מהאצבעות שלכם ואם אתם מרגישים שאתם חייבים פשוט לנסות ולנגן, אם אתם אוהבים את הצליל של הגיטרה האקוסטית, אנחנו כאן עם כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את האופציה הטובה ביותר עבורכם. 

קודם כל, חשוב שיהיה לכם נוח

בואו נודה על האמת, לנגן על גיטרה זה לא הכי פשוט ולא הכי נוח בעולם. אבל כמו תמיד, יש גיטרות נוחות יותר ויש גיטרות פחות נוחות. אנחנו רוצים להגיד לכם שנגן שלא מרגיש בנוח על הכלי שלו זה משהו דרמטי שעלול לשנות באופן מהותי את היכולת שלו לנגן בסופו של דבר. בדיוק בגלל זה אנחנו תמיד ממליצים לא לוותר על ניסוי ותהייה בחנות או אצל חברים שיש להם את הגיטרה שאתם מחפשים, פשוט כדי להבין האם מדובר על הכלי שלכם והאם נוח לכם איתו. 

לגיטרה אסוקטית איכויות שונות 

הרבה פעמים יש מי שהולכים לרכוש גיטרה אקוסטית וחושבים שהיא צריכה להרגיש כמו גיטרה קלאסית. אבל האמת היא שגיטרה אקוסטית במהותה שונה מאוד מגיטרה קלאסית וכדאי להיות מודעים לכך. ההמלצה שלנו, שוב, זה להתנסות ולראות האם אתם אוהבים את המגע של הגיטרה ואם אתם מרגישים איתה בנוח. 

גיטרה אקוסטית היא לא בהיכרח גיטרה מוגברת 

רבים חושבים שגיטרה אסוקטית היא בהיכרח גיטרה שאפשר לחבר למערכת הגברה. זה לא תמיד ככה ורצוי לברר את זה לפני שאתם רוכשים את הגיטרה. 

גיטרה אקוסטית צריכה להישמע לכם טוב

לכל גיטרה יש סאונד וצבע אחרים, חשוב יותר מכל שאתם תאהבו את המוזיקה שעולה מכלי הנגינה שלכם.