אלבומי משפחה שיתנו לכם השראה

החיים מורכבים מאין ספור רגעים קטנים. והרגעים הקטנים שהם גם הטובים ביותר, הם הרגעים המשפחתיים. כדי לשמור ולנצור את אותם הרגעים, מקובל כיום להזמין אלבומי משפחה מיוחדים אונליין, באינטרנט. הטיפים הבאים יעזרו לכם לקבל השראה, ליצירת אלבומי משפחה נפלאים שתמיד יזכירו לכם את הרגעים הטובים. 

השראה של תמונות 

כאשר אתם מצלמים תמונה משפחתית, נסו לתפוס את הרגעים המיוחדים. אל תסתפקו בתמונות ש"מביימים" אלא צלמו גם כאלה שמביעות רגעים אותנטיים. אלבומי משפחה שיתנו לכם השראה מכילים על פי רוב שילוב של רגעים מהסוג שאי אפשר לביים ביחד עם תמונות שהושקעה מחשבה בהעמדת בני המשפחה, ליד רקע מיוחד, נוף מעניין וכדומה. 

השראה כל כריכה 

על מנת שבאמת אפשר יהיה להשיג את התוצאה הכי טובה, כדאי מאוד להשקיע בכריכה. אלבומי משפחה שיתנו לכם השראה מכילים תמונות מרהיבות בשילוב כריכה נהדרת שעושה חשק להסתכל בפנים. כריכות מעוררות השראה יכולות להיות מעיצוב דמוי עץ, עיצובי עוד, סגנון פשתן ועוד. כמו כן, כיף לשלב הבלטות, שיפורים באותיות מוזהבות או כסופות ועוד. 

השראה עם גרפיקה מעניינת ודפים מיוחדים 

אלבום משפחתי מיוחד וכזה שנותן השראה יתבסס על דפים מיוחדים, עבים ועמידים. כמו כן, הדפים עצמם שבהם משלבים את התצלומים שאהבתם יעוררו השראה גם בזכות הגרפיקה המעניינת שבין התמונות. דפים לבנים ורקע סתמי לא מעוררים השראה. דפים בעלי גוונים נעימים לעין וגרפיקה יפה, מעוררים את ההשראה והרגש. 

השראה של סיפור 

אלבומי משפחה מעוררי  השראה מעוצבים כך שסדר התמונות מספר סיפור בפני עצמו. לדוגמא, כמה עמודים שבהם מרגישים מחדש את מסיבת יום ההולדת ואחריהם כמה עמודים שבהם מסופר סיפורו של טיול משפחתי או בילוי בחו"ל. 

להזמנות בקרו באתר של ווי דיזיין  >>>