ניתוח הרמת עפעפיים – תורידי בין 5 ל-10 שנים מגילך

ניתוח הרמת עפעפיים זהו ניתוח אשר יכול לסייע לכם להיראות צעירים יותר בלא מעט שנים. כל מטרתו של הניתוח הוא להרים ולמתוח עור עודף באזור העפעפיים אשר מקנה מראה מבוגר ועייף במיוחד. למעשה, אזור זה הוא האזור הבולט ביותר אשר גורם לאנשים רבים להיראות עייפים ומבוגרים במיוחד. על כן במידה וגם אתם מעוניינים להצליח להתמודד עם נפילת העפעפיים שלכם לאחר גיל 40, חשוב לדעת כי כיום ישנו ניתוח קל ומוצלח במיוחד אשר יכול לסייע לכם לעשות. 

מתיחת עפעפיים – כך תצליחו להתגבר על מהמראה המבוגר והעייף

אנשים רבים אשר מגיעים למנתח במטרה להרים את העפעפיים מגיעים לא רק ממניעים אסתטיים אלא גם ממניעים בריאותיים ונוחים. העפעפיים הנפולות פעמים רבות מפריעות לעניים וגורמות למאמץ יתר במהלך היום. מעבר למאמץ בפתיחת העיניים, הזווית של מרחב הראיה מצטמצמת משמעותית. על כן במידה ואתם מרגישים כי העפעפיים הנפולים שלכם מפריעים מבחינה פיזית לפתיחת העיניים חשוב להגיע ולעבור ניתוח יעיל במיוחד.

התמודדות עם הקטנת זווית הראיה ומאמץ בעת פתיחת העניים

רוב המנותחים בניתוח זה הינם אנשים בגילאי 40 ומעלה, גברים ונשים כאחד. אין כל הבדל בין גברים לנשים בניתוח זה ולכן ניתן לראות לא מעט נשים אשר על פי רוב מגיעות במטרה לפתור את הבעיה האסתטית וגברים אשר מגיעים על פי רוב לפתור את הבעיה הפיזית תחושתית. למידע ופרטים נוספים כנסו ללינק!

תהליך ההחלמה אינו קשה במיוחד

תהליך ההחלמה מניתוח זה אינו נחשב קשה במיוחד אך במטרה להחלים לחלוטין תאלצו להמתין תקופה בת כחודשיים הכוללת לא מעט ביקורים והסתכלויות של הרופא. ההחלמה המהירה כוללת את חזרתכם למצב תקין לחלוטין ללא נפיחויות, רגישויות או כאבים שונים. אך חשוב לציין כי כבר לאחר כשבועיים הנפיחות המשמעותית תרד ותוכלו לחזור לשיגרה מלאה בעבודה. 

כל שעליכם לעשות זה להישמר ממגע באזור כלל הניתן מה שיאפשר לכם להמשיך את חייכם כרגיל כבר לאחר שבועיים לכל היותר. התהליך אינו כרוך בכאבים עזים וההחלמה נחשבת לקלה ופשוטה באופן יחסי.