עיצוב ביתנים בתערוכה – השקעה נחוצה או הוצאה כספית מיותרת?

הוזמנתם לקחת חלק בתערוכה מקצועית-שנתית! אתם עומלים במרץ על התכנים, המוצרים והשירותים שתציגו בתערוכה. כידוע, תערוכות מקצועיות גדולות מעניקות לכם חשיפה אדירה, מאפשרות לכם להכיר יזמים וקולגות וכמובן – לחתום על עסקאות חדשות ושיתופי פעולה מניבים.

 

ההשקעה שלכם בתוכן המקצועי הכרחית, אך חשוב שגם תארזו את כל המקצועיות בעטיפה חיצונית מרשימה. 

אתם שואלים את עצמכם עד כמה קריטי להשקיע בעיצוב הביתן? אתם שואלים את השאלה הנכונה. התשובה? ככל הנראה לא ממש תפתיע אתכם…

 

מדוע חשוב להשקיע עם עיצוב ביתנים בתערוכה?

תערוכה מקצועית גדולה היא סוג של מרכז קניות: מסתובבים בה המון מבקרים. מטבע הדברים, אותם מבקרים לא מתעכבים על כל ביתן בתערוכה, אלא שהם נמשכים באופן אוטומטי אל הביתנים המזמינים, הבולטים והמעוצבים. נסו לחשוב על הסיבוב האחרון שלכם בקניון: סביר כי לא  עצרתם בכל חנות, אלא נכנסתם אך ורק אל החנויות שסיקרנו אתכם ועוררו בכם עניין.

 

בתערוכה בה תיקחו חלק, אתם עתידים להתחרות עם ביתנים אחרים על תשומת לבם וזמנם של המבקרים. המטרה שלכם היא ליהנות מכמה שיותר מתעניינים, כאשר כל מתעניין/מבקר בביתן עשוי להיות הלקוח הבא שלכם. עיצוב ביתנים בתערוכה מעלה משמעותית את הסיכוי כי המבקרים יתעניינו בכם ובמוצר שאתם מציגים.

 

ביתן מעוצב בהכרח יהיה אטרקטיבי יותר, הוא מבליט אתכם ומייצר חווית ביקור נפלאה

 

אז איך מעצבים ביתן לתערוכה מקצועית?

הביתן לא אמור להיות "הביתן הכי יפה", אלא שהוא צריך להיות הביתן הנכון והמדויק ביותר – למותג שלכם ולמוצר שלכם. אנו נלמד אתכם לעומק – את הערכים של המותג, את קהל היעד שלכם ואת מאפייניו של המוצר. כל אלו יסייעו לנו בגיבוש הקונספט העיצובי וינחו אותנו עם עיצוב הביתן לתערוכה. עיצוב ביתנים בתערוכה מתבסס על כמה דברים עיקריים:

  • שילוב צבעים המזוהים עם המותג. לדוגמא: צבע כחול כצבע דומיננטי בביתן
  • דגש על בידול ובולטות, כך שהביתן יעבוד בשבילכם וימשוך מתעניינים
  • תשומת לב מלאה לאיכות החומרים, התאורה הנכונה וגודל הביתן

 

השאירו רושם על המבקרים עם ביתן מעוצב!

לצד המבקרים שמכירים אתכם או שמעו עליכם, גם יהיו אלו שיפגשו בכם לראשונה בתערוכה. כידוע, אין שני לרושם ראשוני. עליכם לזכור כי המפגש הראשון של המבקרים אתכם, עם המותג שלכם, יהיה בעצם עם הביתן. העיצוב, האסתטיקה וההשקעה, ישפיעו באופן מידי ולא מודע על  הדרך בה המבקרים יראו ויתפשו אתכם. ביתן מעוצב יגביר את ההתעניינות בכם, ימשוך את קהל המבקרים וישאיר רושם חיובי.

 

מחפשים חברה שמתמחה בעיצוב ביתנים ובהפקת אירועים עסקיים? בקרו באתר שלנו >>>