קורס אקסל VBA

תכנות תהליכים קבועים באקסל עשוי לחסוך לכם זמן יקר בעבודה השוטפת ולייעל את העבודה שאתם צריכים לעשות על בסיס יומי. קורס אקסל VBA ילמד אתכם איך להפוך את בניית הדוחות לאוטומטי, להכיר את שפת ה-VBA ומה שעומד מאחוריה, ולדעת איך להפיק את המרב מהתוכנה.

אם אתם רוצים להפוך את עצמכם למועסקים יותר אטרקטיביים, זה משהו שיוכל לקרות על ידי כך שתלמדו איך לעשות שימוש מקצועי באקסל. בכל אופן, אם אתם מחליטים ללמוד את התוכנה באופן מקצועי, אין לכם מה לחשוש, שכן תוכלו לעשות את זה בליווי של מדריך מקצועי.

לומדים להפיק את המרב מכל יום עבודה

תוכלו להחליט האם להתחיל ללמוד עם הדרכה אישית, בקבוצה קטנה או אפילו בהדרכה שהעובדים במשרדים שלכם יוכלו לקבל. כל זאת כאשר אתם מקבלים חוברת הדרכה מפורטת שבה תוכלו למצוא את כל המידע החשוב שיוכל לעזור לכם להפיק תועלת מרבית מהשימוש שלכם בתוכנת אקסל.

תכנית הלימודים של קורס אקסל VBA כוללת מבוא לתכנות מונחה עצמים, הקצאת מאקרו, כתיבה ב-VBA, אובייקטים באקסל, עריכת שורות קוד, שליטה באירועים של גיליונים וחוברות עבודה, ועוד. כל אלה יעזרו לכם ללמוד איך לעשות שימוש מקצועי בתוכנה ולהפוך את קורות החיים שלכם להרבה יותר אטרקטיביים בעיני מעסיקים רבים.

תכנות תהליכים קבועים לייעול העבודה

בשל העובדה שיש לא מעט רבדים לשימוש בתוכנת אקסל, אך אם אתם רוצים ללמוד איך לעשות בה שימוש בצורה מקצועית, יהיה עליכם לקחת קורס אקסל VBA שיוכל ללמד אתכם כל מה שאתם רק צריכים לדעת על ייעול תהליכים במקום העבודה ושימוש חכם בנתונים העומדים לרשותכם. זה ישפר משמעותית את הפרודוקטיביות שלכם בכל יום שבו אתם צריכים לעבוד.