כל מה שצריך לדעת על ריהוט גן

רהיטי גן הם חלק בלתי נפרד מכל גינה שהיא. התחום הזה שונה משמעותית מרהיטים שמיועדים לבית פנימה. הבה נראה מה צריך לדעת על ריהוט גן, ומה מיוחד בנישה המסוימת הזו של הרהיטים.

מה שאתם צריכים לדעת

  1. רהיטי גן יכולים להיות יפים ומעוצבים מאוד. כלומר, הם צריכים להשלים את המראה של הגינה ולהיות בעלי עיצוב נהדר. אז אתם צריכים לדעת שלא חייבים להתפשר על מראה בסיסי או פשוט מידי רק בגלל שמדובר בגינה.
  2. חשוב לבחור רהיטי גן שמתאימים לתנאי מזג האוויר והחשיפה שיש אצלכם בגינה. ככל שיש לכם יותר שמש, פחות אזורים מוצלים ויותר נזקי טבע, הרהיטים צריכים להיות עמידים ואיכותיים יותר. יש כיום חומרי גלם שונים שנועדו לענות על הצורך הזה בשימוש בשטח פתוח.
  3. רהיטי גן צריכים להיות מעוצבים בסגנון שמתאים לחללים חיצוניים. זה שונה דרסטית מרהיטים מעוצבים לסלון, למטבח או לכל שטח סגור אחר. העיצוב יהיה לרוב בסגנון יותר טבעי ומתאים לצמחים. גם לגבי הניקוי – הרהיטים הללו לא יכולים להיות בעלי יכולת ספיגה, דבר שיגרום להם לנזקים חמורים תוך פרק זמן קצר מאוד. 
  4. ריהוט גן צריך להיות חלק למדי, על מנת לאפשר ניקוי ולמנוע מצב של הצטברות אבק. חשוב להתייחס לכך בעת הקנייה. כי לעולם לא נעדיף לרכוש מוצר שהמראה שלו מהמם בעת הקנייה, אך לאחר שבוע תחת כיפת השמים האבק נערם וגורם למראה חסר חן ולא מטופח.
  5. יש חנויות ייעודיות שמציעות למריכה ריהוט גן. חשוב להכיר את ההיצע שלהם על מנת לבחור את הרהיטים המתאימים שישלימו את הגינה שלכם ויעזרו לכם להפיק את המקסימום מהגינה שלכם.

אולי יעניין אותך גם  טרמפולינות באתר וידר