מתנות סוף שנה לילדים מיוחדות – רעיונות

זה שיר פרידה

סוף השנה הגיע ואנו רוצים להיפרד מהילדים שליוונו במהלך השנה בצורה נעימה אשר אולי גם תשאיר טעם של עוד וזיכרון מתוק מאותה שנה שחלפה. לשם כך עלינו לתת לילדים מתנת סוף שנה מיוחדת ביותר בכדי שהם אכן יהנו ממנה וגם שתיהיה מיוחדת במינה. במאמר הבא הבאנו עבורכם מספר רעיונות למתנות מיוחדות לכבוד סוף השנה המתאימות לכל ילד או ילדה.

מתנה חינוכית ומפתחת

רעיון למתנה מיוחדת היא אחד שתיהיה בעלת ערך מוסף לדוגמא חוברת צביעה עם ציורים מוכנים שניתן לצבוע או עם נקודות המפוזרות על הדף ואם נחבר קווים בין כל הנקודות אשר בדף נקבל ציור נחמד של בעל חיים חמוד או כל דבר אחר שנרצה. הרעיון במתנה כזו היא שאנו יכולים להעניק לילדים מעבר למתנת סוף שנה גם ערך מוסף בזה שאנו תורמים ליצירתיות של הילדים ונותנים להם מוטיבציה לעשות משהו מועיל בזמנם הפנוי עם אותה המתנה שהבאנו להם ובכך שני הצדדים מרוצים.

ערכת שתילה

רעיון נוסף למתנה בעלת ערך מוסף אשר יכולה להיות מזכרת לכל החיים היא לתת במתנה לכל ילד שתיל או זרעים שאותם עליו לשתול באדמה ובכך אנו מעניק לילדים מתנה עם ערך מוסף שחושפת את הילדים לעולם של טיפוח וגידול משהו משלהם ובנוסף עם השתיל אכן גדל ומתפתח בצורה יפה המתנה יכולה להישאר אצל הילד שנים רבות ובכך הוא גם יהנה מאוד מהמתנה וגם יזכור אותנו לאורך זמן.

כלי בישול

רעיון אחר למתנה מיוחדת אשר יכולה לפתח ולהעניק לילד ערך מוסף יכולה להגיע בצורה של כלי בישול כמו למשל מחבת אישי קטן או ספר מתקונים לילדים מתנה שקשורה לעולם המטבח. בעת מתן מתנה זו אנו גם כאן מעודדים את הילדים בעקיפין לרכוש לעצמם מיומנויות חדשות לחנך ולםתח את עצמם עם תחביבים חדשים.

לעוד מידע, בקרו באתר https://www.magic-caricatures.com/