חומרי ניקיון אקולוגים שכדאי להכיר

כולנו רוצים לשמור על ניקיון הבית וגם שיהיה בו ריח נהדר, אך יהיה נחמד לחשוב שהבחירות במוצרים אקולוגיים לא מזיקים לסביבה. כמובן שברמה פחותה בהמון משימוש במוצרים אחרים וזה כנראה נחמה די גדולה לעולם.

חומרי ניקיון אקולוגים שכדאי להכיר 

לי פרידמן, שדרנית ומייסדת אתר שימושי Imperfectly Natural , הייתה מזמן דוגלת בניקוי ידידותי לסביבה ויש לה עצות נהדרות לכל מי שרוצה לשפר את חיי הסביבה שלו: 

"כדי להחליף כימיקלים, חפש מוצרים המשתמשים בתמציות צמחיות, שמני ארומתרפיה כריח ומרכיבים באיכות מזון כמו שמן קוקוס, סודה לשתייה, מיץ לימון וחומצה לימונית". זה כמובן יסייע רבות לעולם ולאוויר שאנו נושמים.

הכירו שירות הזמנת פירות וירקות למשרדים בלינק http://macolet.net/CATALOG.asp?T1=12&T2=2&IsShowOneCat=0

למה כדאי לכם להכיר את חומרי הניקוי האקולוגיים? 

מוצרי ניקוי טבעיים וידידותיים לסביבה: מוצרי ניקוי ירוקים מנקים את הבית באופן טבעי, ללא שאריות כימיות לא נעימות שיכולות לפגוע במשפחתך ובחיות המחמד שלך. 

מוצרי ניקוי ידידותיים לסביבה מיוצרים בשיטות ייצור אמידים ומרכיבים טבעיים, בטוחים, לא רעילים ומתכלים שאינם משפיעים לרעה על הסביבה או על בריאות משפחתך.

מותגי ניקוי ביתיים, טבעיים וידידותיים לסביבה אלה, מודעים לבריאות המשפחה שלך ולרווחת כדור הארץ. רבות מחברות אלה נותנות גב גם לקהילות ולגורמים חברתיים. תוכלו למצוא מוצרים אלה אצל קמעונאים גדולים, בחנויות מכולת טבעיות או באינטרנט.

שיטה ביתית לניקוי טבעי אקולוגי 

שיטת ניקיון הבית בצורה אקולוגית, נולדה בשנת 1865 ממוחם של ארין גורן ואדם שריין; מותג הניקיון הזה הוא מצרך עיקרי בבתים אמריקאים רבים כיום. החברה הציבה סטנדרט גבוה גם היא.

חברת B B, המשווקת חומרי ניקיון לעסקים – חומרי ניקוי אקולוגיים, משתמשת באנרגיה מתחדשת, החלה תוכנית משלוח ביו-דיזל, ויש לה אריזה מהנה ייחודית לסביבה. חומרי הניקוי, דטרגנטים והסבונים הארומטיים יגרמו לכם להריח טוב ונקי כל היום.

המוצר המוביל בניקוי ירוק 

הדור השביעי של מוצר הניקיון האקולוגי, הוא מותג אחר שביסס את עצמו כמוביל בתנועת הניקיון הירוק. אוסף חומרי הניקוי, חומרי הניקוי המיועדים למגבונים. החברה מייצרת גם חיתולים טבעיים וחופשיים ונקיים, טמפונים, רפידות וכדומה.