בקבוק אקולוגי – אתם חייבים לראות את זה

מי מאיתנו לא משתמש מפעם לפעם בבקבוקי פלסטיק עם מים מינראליים כאלה או אחרים? לרוע המזל, הבקבוקים הללו הם מכה, ממש צרה צרורה מבחינת איכות הסביבה. שלא לדבר על כך שזו ממש הוצאה גבוהה. מהיום, אפשר גם אחרת.

במקום להשתמש בבקבוקי הפלסטיק שמזהמים את הסביבה, קונים פעם אחת ולתמיד בקבוק אקולוגי. זהו בקבוק שמתאים בול לצרכים שלכם – הוא מתאים לטיולים, הוא מתאים ללוות אתכם בפעילות ספורטיבית, אפשר לקחת אותו לאוניברסיטה, לעבודה, לשלוח אותו עם הילדים לבית הספר. אתם חייבים לראות את זה פעם אחת, כדי להבין שאתם חייבים את זה גם אצלכם!

בקבוקי פטנט שאתם חייבים לראות

כאשר אנו מדברים על בקבוק אקולוגי, אפשר לחדד ולהוסיף שקיימים סוגים שונים של בקבוקים מסוג זה. הדבר המשותף לכל אותם הבקבוקים שאתם חייבים לראות זה שכולם למעשה מוצרי טיולים רב פעמיים.

אפשר למלא ולרוקן אותם ללא בעיה, הם קלי משקל, חזקים וגם בריאותיים. בייצורם מקפידים על שימוש בחומרים בריאותיים, ללא חומרים מזיקים וביחד עם זאת, גם נוחות לאחיזה ולשימוש.

דגמים קטנים של בקבוקים מסוג זה יכולים להתאים לטיולים בארץ ולטיולים בחו"ל. הם מגיעים בנפח שהופך אותם למתאימים להעלאה למטוס. לרוב, לא משתמשים בהם למילוי במים אלא ממלאים אותם בתמרוקים שונים, אפשר למלא אותם בשמן, בתבלינים, סבון נוזלי, שמפו. הם מתאימים גם להכנה של מזון תינוקות בקמפינג או בחו"ל.

דגמים גדולים הרבה יותר של בקבוקים אקולוגיים יכולים להתאים לאחסון מי שתיה לשטח, לבית ולכל מקום. סוג זה של בקבוק אקולוגי מאופיין בפטנט נוסף שאתם חייבים לראות: אפשרות קיפול! כן, כאשר הבקבוק הרב פעמי הזה התרוקן, ניתן לאחסן אותו כשהוא מקופל. הכי נוח!